Granada – Sevilla 2:1 (koniec) | FC Barcelona – Real Madryt 1:1 (koniec) | Leganés – Villarreal 0:0 (koniec)
Atletico – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
FC Barcelona
1:1 (0:0)
Real Madryt
Sobota 03.12.2016, 16:15 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 14
    Statystyki dzisiejszego spotkania!

Nie zawiedliśmy się! Praktycznie przez całe spotkanie napięcie trzymało, a ostatecznie byliśmy świadkami dwóch trafień na Camp Nou! Już się wydawało, że Blaugrana zwycięży w dzisiejszym Gran Derbi, ale przyjezdni wyrównali stan meczu dosłownie w ostatnich minutach!
    Barcelona miała optyczną przewagę, która wynikała głównie z posiadania piłki. Również znacznie więcej pracy miał Keylor Navas, ale liczy się tylko końcowy rezultat! Królewscy utrzymują więc 6 punktów przewagi nad największym rywalem! (18:23:49)
    Podział punktów w Gran Derbi!

90+4
    90+3. Casemiro na posterunku! Świetna interwencja na linii bramkowej!

90+3
    Denis Suarez dośrodkowuje z rzutu wolnego, a bramkę opuszcza Navas, który wyszedł do piąstkowania! Dobitka zza pola karnego i dosłownie z linii bramkowej wybija Casemiro, który ratuje Real przed utratą gola w ostatnich sekundach!

90+2
    Kto zdecyduje się na ostatnie ataki w tak ważnym spotkaniu? Wydaje się, że to Barcelona zakończy ten mecz w ofensywie, ale emocje są teraz ogromne!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!
    90. Sergio RAMOS - 1:1

90
    Gol dla Realu!

Przyjezdni dążyli do wyrównania i dopinają swego w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a do piłki kapitalnie wyskoczył SERGIO RAMOS! Remis na Camp Nou i przed nami ostatnie minuty!

90
    Jeszcze Mascherano zgarnia żółtą kartkę, chociaż w tym momencie nie ma to większego znaczenia. Cała ławka Barcelony z niecierpliwością czeka na ostatni gwizdek!

89
    Dośrodkowanie na dalszy słupek do zamykającego akcję Ronaldo! Portugalczyk wyskoczył na zasięg drugiego piętra, ale uderzył w ziemię, po czym piłka trafia w nogi Jordiego Alby! Tylko korner dla Realu!

88
    Wszystkie zmiany wykorzystane, a więc teraz zadanie dla rezerwowych na odmienienie końcówki tej rywalizacji! Madrytczykom zdecydowanie zaczyna się spieszyć!

87
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Neymar, na boisku pojawia się Denis Suárez.

86
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Mateo Kovačić, na boisku pojawia się Mariano Díaz.

85
    Madrytczycy także mają ochotę na pierwsze trafienie, do czego dążą w ostatnich minutach! Wycofała się teraz Barcelona, która oddaje zbyt dużo wolnego pola, to może się zemścić.

84
    Spore zamieszanie w polu karnym Barcelony po rzucie wolnym, a do sytuacyjnej piłki znów wyskakiwał Marcelo, który ma niespożyte siły dzisiejszego popołudnia! Niewiele mógł zdziałać Brazylijczyk.
    84. Żółta kartka Busquetsa:

83
    Arbiter nie ma już innego wyjścia, jak tylko wręczać kolejne kartki. Tym razem to Busquets nie dał rady przeciwnikowi i musiał uciekać się do faulu.