Man City – Chelsea 1:3 (koniec) | Crystal Palace – Southampton 3:0 (koniec) | Stoke – Burnley 2:0 (koniec)
Sunderland – Leicester 2:1 (koniec) | Tottenham – Swansea 5:0 (koniec) | West Bromwich – Watford 3:1 (koniec)
West Ham – Arsenal 1:5 (koniec)
Sunderland A.F.C.
2:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 03.12.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League • Runda 14

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu lajfy.com. (18:03:53)
    Sunderland pokonuje Leciester 2:1!

W drugiej połowie byliśmy świadkami zupełnie innego meczu. Wzrosło tempo akcji, było więcej sytuacji bramkowych i w konsekwencji padły 3 gole. Zasłużone zwycięstwo Sunderlandu, który lepiej potrafił wykorzystać swoje okazje. Gospodarze wygrywają po raz 3 w czterech ostatnich kolejkach, natomiast Leicester pozostaje bez wygranej i zdobytego punktu na wyjeździe!

90+7

90+6
    Simpson miał piłkę meczową! Jego uderzenie zablokowane. Poprawka w wykonaniu Morgana i Pickofrd bohaterem gospodarzy broniąc strzał obrońcy Leicester.
    90+5. Pickfkord broni strzał Morgana i zostaje bohaterem Sunderlandu!

90+5
    Larsson wybija na rzut rożny. Gray wykonuje stały fragment, ale Kone skutecznie interweniuje.

90+4
    Sunderland długo utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Czas działa na ich korzyść. Goście robią co mogą, by strzelić bramkę wyrównującą.

90+2
    Nie spieszy się bramkarzowi Sunderlandu przy wykopie od własnej bramki, co jest zrozumiałe przy korzystnym rezultacie dla jego ekupy.

90+1
    Simpson wraca na murawę. Morgan nieprzepisowo zatrzymuje van Aanholta.

90
    Arbiter doliczył aż 6 minut do drugiej połowy.

89
    Gra na moment wstrzymana. Pomoc medyczna musiała udzielić wsparcia Simpsonowi.

88
    Dośrodkowanie Fuchsa z lewego skrzydła, strzela Anichebe i skuteczna interwencja bramkarza.

87
    Piłkarze Leicester długo utrzymują się przy piłce na połowie rywala, ale nie potrafią skonstruować akcji dającej remis.

85
    Larsson wykonuje rzut rożny, ale Huth wybija piłkę. van Aanholt uderza zza pola karnego niecelnie.

84
    Kontuzjowanego Wamore'a zastępuje Manquillo.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Christian Fuchs (Leicester City F.C.).

81
    Anichebe strzela w światło bramki i rzut rożny dla gospodarzy.

80
    Gol dla Leicesteru!
    Jest kontaktowe trafienie Leicester. Mistrzowie Anglii nie składają broni w tym meczu. Gray posyła futbolówkę w pole karne Sunderlandu, a tam dopada do niej SHINJIJ OKAZAKI, który pokonuje Pickofrda. Trener miał nosa wprowadzając Japończyka kilka minut wcześniej.

Krystian Kocerba

Gole: 64. Huth (sam.), 77. Defoe – 80. Okazaki

Kartki:   68. van Aanholt (SUN), 72. Seb. Larsson (SUN), 78. Djilobodji (SUN) – 82. Fuchs (LEC)

Sunderland A.F.C.: Pickford – Jones, Koné, Djilobodji, van Aanholt – Denayer (46. Kirchhoff), N'Dong, Pienaar (46. Seb. Larsson) – Watmore (84. Manquillo), Defoe (C), Anichebe.
    Zmiany: Mannone – O'Shea, Januzaj, Manquillo, Khazri, Kirchhoff, Seb. Larsson.

Leicester City: Zieler – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (72. A. Musa), A. King, Amartey, Albrighton (73. Gray) – Vardy, Slimani (68. Okazaki).
    Zmiany: Hamer – L. Hernández, A. Musa, Schlupp, Okazaki, Gray, N. Mendy.

Sędziowie: Główny: Andre Marriner Asystenci: Simon Beck, Andy Garratt Techniczny: Jeremy Simpson