Toledo – Villarreal 0:3 (koniec) | Formentera – Sevilla 1:5 (koniec) | Real Madryt – Leonesa 6:1 (koniec)
Guijuelo – Atletico 0:6 (koniec) | Córdoba – Malaga 2:0 (koniec) | Granada – Osasuna 1:0 (koniec)
UCAM Murcia – Celta Vigo 0:1 (koniec) | Hércules – FC Barcelona 1:1 (koniec)
CD Guijuelo
0:6 (0:2)
Atletico Madryt
Środa 30.11.2016, 21:00 • Estadio Municipal de Guijuelo • Puchar Hiszpanii • 4. runda

Można było się spodziewać, że gracze Atletico przyjadą tutaj by zdobyć kilka bramek i mieć spokój przed rewanżem w Madrycie. Zdecydowanie nie można odmówić gospodarzom zaangażowania i walki, ale przede wszystkim było widać różnicę poziomu między jedną, a drugą ekipą. Z mojej strony na dziś to wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w naszym serwisie. Dobrej nocy! (22:52:05)
    Atletico bezlitosne dla swoich rywali wygrywa na wyjeździe 6:0 i jedną nogą jest w dalszej fazie Pucharu Króla!

90+2

90+1
    Ruszyli do ataku jeszcze gracze CD Guijuelo, ale ten strzał zablokowany przez obrońców Atletico.

90
    Zaledwie o minutę przedłużył ten mecz sędzia Undiano Mallenco, który słusznie nie chce już totalnie dobijać gospodarzy.

88
    Powoli zaczynają już grać na czas goście prowokując na rywalach faule i niepotrzebne wybicia piłki.

87
    Na moment przenieśliśmy się na połowę Atletico, ale od razu przejęli futbolówkę gracze z Madrytu i to oni ruszają z akcją.

86
    Goście ciągle są głodni bramek. Gospodarze nie mogą nawet wykonać spokojnie wrzutu z autu, bowiem każdy jest indywidualnie kryty.
    85. Núñez (ATM) - 0:6

85
    Gol dla Atlético!
    Strzelcem bramki ROBERTO NÚÑEZ, który otrzymuje podanie z prawego skrzydła i przyjmuje sobie piłkę w okolicach 5. metra po czym oddaje z bliskiej odległości precyzyjny strzał przy słupku. Atletico dobija rywali!

84
    Centra w pole karne i oddalają zagrożenie obrońcy Atletico.

83
    Uderzenie Manu Dimasa odbija się od rywala i wypada na aut bramkowy. Korner dla gospodarzy.

82
    Uderzenie z dystansu Parteya zablokowane przez defensywę CD Guijuelo.

81
    Mimo prowadzenia 5:0 wciąż przy linii bocznej boiska trener Atletico – Diego Simeone mocno gestykuluje różnego rodzaju decyzje swoich podopiecznych.

80
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Ángel Correa, na boisku pojawia się Roberto Olabe.

79
    Za nami ostatnie minuty tego meczu w których raczej obraz gry nie ulegnie zmianie. Atletico spokojnie szanuje piłkę, a z kolei rywale chcą jeszcze ucieszyć swoich kibiców jakąś ciekawą akcją.
    77. Mała ciekawostka. Przed kilkoma minutami na boisku interweniowały służby medyczne, a oto jak wyglądała nietypowa torba z różnego rodzaju środkami do pomocy!

76
    I teraz niecelne dośrodkowanie w pole karne Atletico, a czujna defensywa z Madrytu przejmuje piłkę.

75
    Teraz rzut rożny wywalczyli podopieczni Diego Simeone. Być może znów zobaczymy jakiegoś gola.

Adam Ka

Gole: 29. Ñíguez (kar.), 45. Vrsaljko, 50. Carrasco, 53. Carrasco, 57. Correa, 85. Núñez

Kartki:   31. Martínez (GUJ) – 61. Savić (ATM)

CD Guijuelo: Royo – Martinez, Aspas , Perez (58. Martin), Ayala – Julia, Luque – Piojo (C), M. Fernandez (58. Gordillo), Carmona (73. Manu Dimas) – Pino.
    Zmiany: Gomez, Gordillo, Martin, Sanchez, Manu Dimas.

Atletico Madryt: Moyà – Vrsaljko, Savić, Giménez, Lucas – Gaitán, Partey, Ñíguez (C), Oliveira Silva (69. Moreno Fernández) – Carrasco (58. Núñez), Correa (80. Olabe).
    Zmiany: Moreira, Moreno Fernández, Núñez, Olabe, Rodriguez.

Sędziowie: Undiano Mallenco
    Wtorek 20.12.2016
    Atletico - Guijuelo 4:1

Gole: 17. Nicolas Gaitan, 22. Correa, 29. Juanfran, 45. Torres – 79. Antonio Pino

Kartki:   57. Partey (ATM) – 15. Ruiz (GUJ), 70. Carabias (GUJ)   33. Ruiz (GUJ)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 7:0. Foule: 5:11.