GKS T. – Sandecja 0:0 (poz.) | Stal M. – Górnik Z. 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Zagłębie S. 0:2 (koniec)
Pogoń Siedlce
0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec
Niedziela 27.11.2016, 17:45 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • Fortuna 1 Liga • 19. kolejka

Na dziś to już wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w naszym serwisie. Dobrej nocy! (19:39:36)

Zagłębie Sosnowiec pokonuje Pogoń – 2:0 po bramkach w 39. minucie Najemskiego i 90. minucie Nowaka. Tym samym gracze z Sosnowca pokazali charakter i przełamali swoją niechlubną serię kilku spotkań bez zwycięstwa zdobywając stadion Pogoni Siedlce!
    Wygrana Zagłębia w Siedlcach staje się faktem!

90+4

90+3
    Jedni jak i drudzy grają już tylko po to by dotrwać do ostatniego gwizdka.
    90+2. Bramka Nowaka z pewnością przypieczętowuje wygraną Zagłębia w ostatnim meczu tego roku. To sosnowiczanie będą spędzać najbliższą przerwę zimową na 3. pozycji w tabeli!

90+1
    Gołębiewski centruje w pole karne do Tomasiewicza, ale pomocnik Pogoni niecelnie uderza głową.

90
    Sędzia przedłużył to spotkanie o 4 minuty.

90
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki TOMASZ NOWAK.

Z zabójczą kontrą wychodzą goście. Tin Matić podaje na prawą stronę do wbiegającego TOMASZA NOWAKA, który oddaje pewny strzał i futbolówka od poprzeczki wpada do bramki Misztala!

89
    Wybiegł poza boisko z piłką Pribula. Od bramki zacznie grę Misztal.

88
    Dobra próba prostopadłej piłki od Sierczyńskiego do Pribuli, ale w ostatniej chwili gracze Pogoni zabrali piłkę pomocnikowi Zagłębia.

87
    Faul w narożniku boiska na własnej połowie Daniela Chyły. Ofiarą obrońcy Pogoni – Marcin Sierczyński. Sędzia bez żadnych wątpliwości pokazuje żółtą kartkę.

86
    Faul Paczkowskiego na Dudku w środkowej strefie boiska.

85
    Demianiuk walczy o piłkę z obrońcą Zagłębia. Ostatecznie górą zawodnik gości i od bramki zacznie Jakub Szumski.

84
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Jakub Wilk, na boisku pojawia się Žarko Udovičić.

83
    Wpadł teraz Daniel Gołębiewski w Marcina Sierczyńskiego i sędzia Mateusz Złotnicki pokazuje napastnikowi Pogoni żółtą kartkę. Wydaje się, że ten faul nie zasługiwał na karę w postaci kartki.

82
    Ryndak za mocno podał do Maticia i spokojnie opanował to podanie Rafał Misztal.

81
    Piłka w kierunku Gołębiewskiego, ale uprzedził zamiary rywala Szumski.

80
    Widać, że Pogoń za wszelką cenę chce wyrównać, a z kolei goście wybijają daleko piłkę po to by nie dać się zepchnąć za bardzo w pole karne.