1:1 (0:0)
Świt Skolwin
Sobota 26.11.2016, 13:00 • Obiekt Sportowy Bukowe, Szczecin • 3 liga, grupa II

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:27)

Runda jesienna w Szczecinie zakończyła się remisem przedstawicieli tego miasta. Pogoń II miała delikatną przewagę w drugiej połowie, kiedy grała z wiatrem. Udokumentował ją golem Jaroch i Portowcy byli 20 minut od kolejnego derbowego zwycięstwa. Świt uniknął jednak piątej porażki z rzędu. Skórę skolwinian uratował ich najlepszy strzelec, zarazem stoper Kołodziejski. Obrońca ustalił wynik na 1:1 po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Obie drużyny zakończyły rundę jesienną nad strefą spadkową, ale wiosną będą kontynuować walkę o utrzymanie. Generalnie był to mecz walki, w którym na piłkarskie mięso trzeba było poczekać 70 minut. Na szczęście dla zmarzniętych kibiców, w końcówce działo się więcej pod obiema bramkami.

90+4

90+4
    Graś z kartonikiem za przerwanie kontrataku.

90+3
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kujawa i Pogoń dokończy mecz w osłabieniu. Młody obrońca faulował w bocznym sektorze boiska.

90+1
    Świetne wyjście Brzozowskiego na przedpole, przez co rozpędzony Jóźwiak nie mógł oddać zabójczego strzału na bramkę Pogoni.

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

88
    Kujawa wracał po stałym fragmencie i przy okazji przerwał kontratak Świtu. Żółta kartka.

87
    Obst nie wiedział, co chce zrobić z piłką i jego uderzenie z rzutu wolnego nie poszybowało nawet w światło bramki.

86
    A także dla Odlanickiego-Poczobuta za przewinienie taktyczne.

85
    Kartka dla Boruckiego za oddanie strzału ewidentnie po gwizdku sędziego.

84
    Skolwinianie przesunęli wysoko formacje i konstruują swoje ostatnie ataki w tym meczu oraz rundzie.

82
    Zbyt dalekie podanie z głębi pola i Rosa nie miał konkurenta do opanowania piłki.

80
    Sztab Świtu tradycyjnie pressuje sędziów, ale ci opierają się pretensjom gości.

79
    Świt chce iść za ciosem po wyrównaniu. Trochę więcej piłkarskiego mięsa w ostatnich 20 minutach derbów.

77
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KOŁODZIEJSKI.

Wyrównanie w Szczecinie! Kołodziejski wyczekał na swoją szansę w polu karnym Pogoni i główkował potężnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego! Obrońca jest coraz wyżej w klasyfikacji strzelców.

76
    Faul na linii pola karnego i Peda został napomniany za swoje przewinienie.

75
    Jaroch ponownie szarżował po odebraniu futbolówki Bilowi. Tym razem zabrakło miejsca autorowi gola.

73
    Świt w opałach. Odlanicki-Poczobut próbował odpowiedzieć, ale gospodarze umocnili zasieki na 16. metrze.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 71. Jaroch – 77. Kołodziejski

Kartki:   68. Adamczuk (PO2), 76. Peda (PO2), 85. Borucki (PO2), 88. Kujawa (PO2) – 50. Bil (SSK), 86. Odlanicki-Poczobut (SSK), 90+4. Graś (SSK)   90+3. Kujawa (PO2)

Pogoń II Szczecin: Brzozowski – Adamczuk, Kuzko, Stańczyk, Kujawa – Obst, Borucki – Bochnak, Kitano (57. Peda), Kowalczyk (25. Maćkowski) – Jaroch.

Świt Skolwin: Rosa – Graś, Bil, Kołodziejski, Odlanicki-Poczobut – Filipowicz (31. Jóźwiak), O. Szczepanik, Kronkowski, Krawiec – Kurczak (62. G. Szczepanik), Krystek.

Zmiany: Kaczmarek – Jóźwiak, Ładziak, G. Szczepanik, Wyganowski, D. Andrzejewski, Ortel.