Stomil – Chojniczanka 1:1 (koniec) | GKS K. – Chrobry 2:1 (koniec)
GKS Katowice
2:1 (0:0)
Chrobry Głogów
Sobota 26.11.2016, 17:45 • Stadion Miejski, Katowice • Fortuna 1 Liga • 19. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (19:38:18)
    Takimi interwencjami przed przerwą popisał się Mateusz Abramowicz:

To już koniec tej emocjonującej rywalizacji. GKS Katowice ostatecznie wygrywa na własnym obiekcie z Chrobrym Głogów 2:1. Najpierw bramkę zdobył Garbacik, który wykorzystał fatalny błąd Karola Szymańskiego. Później do remisu doprowadzili goście, a bramkę zdobył Ilków-Gołąb. W samej końcówce mieliśmy zagranie ręką defensora przyjezdnych i wykorzystaną jedenastkę Tomasza Foszmańczyka. Zespół z Górnego Śląska traci już tylko jedno oczko do Chojniczanki Chojnice.

90+4

90+4
    Zbyt głęboka centra w pole karne miejscowego zespołu. Nie popisał się w tej sytuacji dośrodkowujący Mateusz Machaj.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Czerwiński (GKS Katowice).

90+3
    Za moment Czerwiński wznowi grę od wrzutu z autu. Od dobrych kilku minut gospodarze nie schodzą z połowy gości.

90+2
    Goście nie mają pomysłu, jak wyjść spod wysokiego pressingu miejscowej drużyny. Świetnie w końcówce grają gospodarze.

90+1
    Katowiczanie starają się w końcówce jak najdłużej utrzymać w posiadaniu futbolówki. Dobrą robotę na prawym skrzydle robi Tomasz Foszmańczyk.

90
    Sędzia już zdecydował, że do meczu doliczone zostaną cztery minuty. Jest to sporo czasu dla gości na wyrównujące trafienie.
    Znowu GKS wychodzi na prowadzenie:

89
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Wołkowicz.

88
    Pielorz w tej sytuacji świetnie wypatrzył przed bramką Grzegorza Goncerza! Bramkarz w tej sytuacji wyczuł intencje strzelającego!

87
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Szubertowski, na boisku pojawia się Kona.

86
    Jeszcze jedną zmianę przygotował trener przyjezdnego zespołu. Znowu na murawie pojawi się ofensywny zawodnik.

84
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa TOMASZ FOSZMAŃCZYK!

To jest naprawdę świetny mecz! Foszmańczyk bez większego trudu pokonał Szymańskiego uderzeniem z rzutu karnego! Przypomnijmy, że w tym sezonie już trzy razy jedenastki nie trafił Grzegorz Goncerz!

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Michalski (Chrobry Głogów).

83
    Będzie rzut karny dla miejscowego zespołu! Uderzał głową Goncerz i zdecydowanie ręką zagrywał w tej sytuacji Michalski!

82
    Oba zespoły wykorzystały jak do tej pory dwie zmiany. Jeszcze po jednym zawodniku może pojawić się na murawie.