Malaga – Deportivo 4:3 (koniec) | Real Madryt – Gijón 2:1 (koniec) | RCD Espanyol – Leganés 3:0 (koniec)
Sevilla – Valencia 2:1 (koniec)
Real Madryt
2:1 (2:1)
Sporting Gijón
Sobota 26.11.2016, 16:15 • Santiago Bernabéu, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 13

Dosyć emocjonujące spotkanie, trzymające w niepewności do ostatniej minuty. Wydawało się po pierwszych 45 minutach, że gospodarze pewnie wygrają ten mecz, jednak z biegiem czasu Sporting coraz lepiej radził sobie na murawie. Real wygrywa kolejne spotkanie i utrzymuje się na czele ligowej tabeli, jednak ten mecz nie był zbyt dobry w ich wykonaniu. (18:06:22)

90+3

90+2
    Isco wpada w pole karne z lewej strony boiska i decyduje się w końcu na uderzenie, ale strzela wysoko ponad bramką.

90+1
    W ostatnich minutach to Sporting wydaje się być stroną dominującą tego pojedynku. Kolejna centra przed bramkę Navasa, ale podopieczni Zidane'a czujni w defensywie.

90
    Arbiter decyduje się doliczyć dwie minuty do drugiej części tego spotkania.

89
    Szybka akcja lewą stroną Sportingu, jednak próba dośrodkowania zablokowana przez Isco.

87
    Od razu gospodarze w szybkiej kontrze. Zagranie do przodu do Ronaldo, który zbiega w okolice 18 metra i uderza po ziemi, ale zbyt lekko.

86
    Centra z rzutu rożnego w okolice 7 metra, jednak pewnie w obronie gracze Realu.

85
    Ależ akcja przyjezdnych! Dośrodkowanie z prawej strony, ale w porę interweniuje Pepe!

83
    I od razu akcja z drugiej strony boiska. Marcelo przedostaje się przez środek, jednak ostatecznie zostaje zatrzymany przez jednego z rywali.

82
    Groźna centra przed bramkę Navasa, jednak ten czujny na przedpolu dobrze interweniuje.

82
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Mateo Kovačić, na boisku pojawia się Isco.

81
    W ostatnim czasie gra nieco się wyrównała. Goście jak i gospodarze próbuję zdobyć bramkę.

81
    Zmiana w drużynie Sporting Gijón: z boiska schodzi Rachid Aït-Atmane, na boisku pojawia się Nacho Cases.