Rozwój – Legionovia 2:3 (koniec) | Błękitni – Gryf 6:1 (koniec) | Olimpia Z. – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Raków – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Kotwica – Warta 0:0 (koniec) | Polonia B. – Polonia W. 1:1 (koniec)
Błękitni Stargard
6:1 (4:1)
Gryf Wejherowo
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 18. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (14:59:16)
    Pewna wygrana Błękitnych na własnym obiekcie:

Za nami już emocje w tej rywalizacji. Ostatecznie bardzo pewnie i wysoko wygrywa drużyna ze Stargardu. Wynik 6:1 bardzo dokładnie odzwierciedla boiskowe wydarzenia. Goście tylko w początkowych fragmentach byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikami. Ostatecznie honorowe trafienie dla Gryfa zanotował dzisiaj Ciechański. W zespole miejscowych wyróżnić należy cały team, który stanowił dzisiaj świetny kolektyw.

90+4

90+3
    W ostatniej minucie doliczonego czasu gry mamy jeszcze dwie żółte kartki dla zawodników przyjezdnego zespołu.

90+2
    Jeszcze w ostatnich minutach tej rywalizacji szkoleniowiec gości zdecydował się przeprowadzić jeszcze jedną zmianę.

90+1
    To już doliczony czas tej rywalizacji. W najbliższym czasie sędzia z Łodzi zagwiżdże dzisiaj po raz ostatni.

90
    Dość często w tym meczu na boisku pojawia się służba medyczna. Mamy nieciekawą pogodę, więc zawodnikom również ciężko gra się na murawie Stadionu Miejskiego.

88
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki INCZEWSKI!

Ostatnie minuty to już typowa dominacja gospodarzy i przez to kolejne bramki dla tej drużyny! Podłamani goście nie zachowali się odpowiednio w defensywie i w efekcie mamy szóstą bramkę dla Błękitnych!

88
    Za moment dowiemy się ile sędzia Albert Różycki zdecyduje się doliczyć do drugiej odsłony tej rywalizacji.

86
    Goście starają się odgryzać rywalom i zaatakowali szybko prawym skrzydłem. Wszystko kończy się ostatecznie przewinieniem na trzydziestym metrze.

85
    To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji. W tym momencie zdecydowanie bardziej na kolejnych bramkach zależy miejscowym.

84
    Bramkarz przyjezdnego teamu spisał się udanie w tej sytuacji i wyłapał ostre dośrodkowanie z lewego sektora boiska.

83
    Podłamani zawodnicy przyjezdnego teamu oczekują już wyraźnie na zakończenie tej rywalizacji.

82

To już jest klasyczny nokaut na Stadionie Miejskim w Stargardzie! Piątą już bramkę w tej rywalizacji zdobywają gospodarze i podkreślają tym samym swoją dobrą formę w ostatnich tygodniach!

81
    Niezła kombinacja gospodarzy w środkowej strefie boiska. Starają się oni atakiem pozycyjnym zbliżyć się do szesnastki rywali.

80
    Robert Chwastek opuścił boisko w końcówce tej rywalizacji. Zawodnik ten starał się walczyć z przodu, jednak niewiele z tego wynikało.

79
    Przed nami ostatnie dziesięć minut tej rywalizacji. Kibice miejscowych znowu wyraźnie ożywili się na trybunach i dopingują głośniej swoich ulubieńców.

78
    Trzy zmiany są już przygotowane do przeprowadzenia. Na boisku pojawił się jeden zawodnik Gryfa i dwóch graczy gospodarzy.

Dawid Czempisz

Gole: 3. Gutowski, 22. Szymusik, 43. Lisowski, 45+1. Flis, 82. Inczewski, 88. Inczewski – 5. Ciechański

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Liśkiewicz, Baranowski, Gutowski – Więcek, Lisowski, Karmański, Flis, Fadecki – Magnuski.
    Gryf Wejherowo: Leleń – Mońka, Bednarski, Brzuzy, Dampc, – Tomczak, Czerwiński, Kołc, Łysiak, Chwastek – Ciechański.

Główny: Albert Różycki (Łódź)
    Asystenci: Szubielski, Nowicki
    Techniczny: Malec