Polska – Słowenia 1:1 (koniec)
Polska
1:1 (0:1)
Słowenia
Poniedziałek 14.11.2016, 20:45 • Stadion Miejski, Wrocław • Spotkania towarzyskie
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Remisujemy ostatni mecz w tym roku – 1:1. Przypomnijmy, że w 24. minucie wynik spotkania otworzył Mevlja, natomiast w drugiej połowie do wyrównania doprowadzić zdołał Teodorczyk. Śmiało można stwierdzić, że wstydu nie ma. Należy bowiem pamiętać, że graliśmy dość przemeblowanym składem – bez liderów od pierwszych minut, bez Lewandowskiego. Nie było to jakieś porywające widowisko. Spodziewaliśmy się bardziej emocjonującej konfrontacji. Cóż, należy się pogodzić z tym, że mecze bez stawki bywają nużące. (22:40:28)

90+3

90+3
    Jakby to weszło w bramkę, to by rozerwało siatkę! Niestety, Kamil Grosicki źle złożył się do strzału, w konsekwencji czego futbolówka poszybowała w trybuny. Za moment holenderski sędzia odgwiżdże koniec rywalizacji.

90+1
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o trzy minuty.
    90. Niecelna próba Wilczka.

90
    Nieźle przymierzył teraz Kamil Wilczek. Niepozorne uderzenie. Gdyby jeszcze futbolówka szybowała w światło bramki... Niecelna próba i jęk zawodu na trybunach. Na tablicy wyników w dalszym ciągu mamy remis 1:1.

89
    Adam Nawałka jeszcze próbuje nakręcić swoich podopiecznych, sugerując, by podeszli nieco wyżej, zagrali wyższym pressingiem. To jednak nie przynosi zbyt wielu korzyści. Słoweńcy prezentują mądre poczynania.

87
    Sporo prozaicznych nieporozumień. To nie powinno tak wyglądać. Cóż, brakuje tego zgrania, które było widoczne chociażby w meczu z Rumunami. Obecnie biało-czerwoni wymieniają się podaniami na połowie rywala.

86
    Pamiętajmy, że to jest tylko mecz towarzyski. Wynik nie gra tu pierwszorzędnej roli. Na pewno bylibyśmy zadowoleni, gdyby biało-czerwoni odnotowali zwycięstwo, ale należy mieć na uwadze, że dziś oglądamy w głównej mierze zmienników.

85
    Tuż przed zejściem z murawy Belec popisał się fantastyczną interwencją. Golkiper Słowenii w wielkim stylu uprzedził rozpędzonego Grosickiego. Gdyby nie ta robinsonada, to "Grosik" miałby świetną szansę na zdobycie gola.

84
    Zmiana w drużynie Słowenia: z boiska schodzi Belec, na boisku pojawia się Koprivec.

83
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Mączyński, na boisku pojawia się Dąbrowski.

82
    Będzie kolejna zmiana w szeregach reprezentacji Polski. Do wejścia na murawę szykuje się następny debiutant – Damian Dąbrowski. Rozgrzewał się również Igor Lewczuk, ale na razie jego zmiana nie jest anonsowana.

81
    W naszych sercach znów znalazła się większa nadzieja. Nadzieja, że Polaków stać na dobry rezultat. Nie wyglądało to najlepiej, ale teraz podopieczni Nawałki trochę się rozkręcili.
    80. Łukasz TEODORCZYK - 1:1

80
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ TEODORCZYK. Brawo! W końcu udało się przeprowadzić dobrą akcję. Piotr Zieliński doskonale poszukał Jakuba Błaszczykowskiego, który równie dobrze obsłużył Teodorczyka. Popularny "Teo" pewnym uderzeniem pokonał Belca. Mamy remis!

78
    Kolejne spotkanie reprezentacja Polski zaplanowane ma dopiero na marzec. Wówczas podopieczni Adama Nawałki rozegrają następny mecz w ramach eliminacji do MŚ. Biało-czerwonych czeka trudny wyjazd do Czarnogóry.

77
    Mało jest gry zespołowej w wykonaniu reprezentacji Polski. Brakuje składności. Co jakiś czas obserwujemy jedynie jakieś akcje indywidualne. Nie tak to miało wyglądać... Zanosi się na to, że rok zakończymy porażką.