Walldorf – Darmstadt 1:0 (koniec) | Hannover – Düsseldorf 6:1 (koniec) | Heidenheim – Wolfsburg 0:1 (koniec)
Fürth – Mainz 2:1 (koniec) | 1. FC Nurnberg – Schalke 04 2:3 (koniec) | FC Koln – Hoffenheim 2:1 (po dogrywce)
Bayern – Augsburg 3:1 (koniec) | Borussia D. – Union 1:1 (3:0 po rz. karnych)
Bayern Monachium
3:1 (2:0)
FC Augsburg
Środa 26.10.2016, 20:45 • Allianz Arena, München • Puchar Niemiec • 2. runda

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje za pośrednictwem naszego portalu! Miłej nocy! (22:41:55)

Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
    Strzały na bramkę: 10:2.
    Strzały niecelne: 10:1.
    Rzuty rożne: 7:1.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 11:12.
    Bayern zasłużenie melduje się w trzeciej rundzie.

W tym momencie Pan Sascha Stegemann zakończył spotkanie. Bayern spokojnie wygrywa z Augsburgiem 3:1 i melduje się w trzeciej rundzie DFB Pokal, cóż, bez większych emocji na Allianz Arenie w Monachium. Mimo bramki Dong-Won Ji podopieczni Carlo Ancelottiego mieli wszystko pod kontrolą i ani razu nie musieli się martwić o wynik. Słaby występ Comana, który znów nie przekonał do siebie trenera Bawarczyków. Thomas Mueller również tego pojedynku nie może zaliczyć do udany, przestrzelony karny i kilka okazji nie pracują dobrze na jego konto.

90+3
    90+3. Alaba (BAY) - 3:1

90+3
    Gol dla Bayernu!

Ostatni strzał meczu i przepięknym strzałem przy krótkim słupku DAVID ALABA podwyższa prowadzenie na 3:1, w tym momencie Pan Sascha Stegemann może kończyć spotkanie, znów nie popisał się Hitz.

90+3
    Arturo Vidal ze strzałem, nie chciał przedłużać akcji Chilijczyk, na prawej stronie pokazywał się Lahm, lecz pomocnik Bayernu wybrał inaczej.

90+2
    Wyszedł daleko od bramki Hitz, tak w stylu Manuela Neuera, bez błędu golkiper Augsburga.

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Augsburg na pewno będzie się starał coś jeszcze zdziałać.

90
    Ostatnia minuta czasu podstawowego, za chwilę dowiemy się o ile dłużej potrwa ta połowa.

89
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Green, na boisku pojawia się Alaba.

89
    Znakomicie to wyglądało! Thiago strzelił z dystansu, ale minimalnie obok słupka przelatuje słupka po strzale Hiszpana.

88
    Dużo ruchu, dużo podań, ale Augsburg tak zgrabnie się przesuwa, że trudno znaleźć jakąś wolną strefę Monachijczykom.

87
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Kohr, na boisku pojawia się Schmidt.
    87. Faktycznie Coman bardzo średnio, ale Sanches zostawił serducho.

86
    Uciekają minuty zawodnikom Augsburga, wychodzą nieco wyżej goście, ponieważ jeszcze nie wszystko stracone w tym meczu.

85
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Sanches, na boisku pojawia się Vidal.

Mateusz Zając

Gole: 2. Lahm, 41. Green, 90+3. Alaba – 68. Ji

Kartki:   83. Coman (BAY) – 27. Baier (AUG), 52. Kohr (AUG)

Spudłowany karny!: 49. Koo (BAY), bramkarz Neuer obronił, 56. Mueller (BAY), nietrafiony

Strzały celne: 10:2. Strzały niecelne: 10:1. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 0:2. Foule: 11:12.
    Bayern Monachium: Neuer – Lahm, Boateng, Hummels (82. Badstuber), Bernat – Kimmich – Thiago, Renato Sanches (85. Vidal) – Müller, Green (89. Alaba), Coman.

Zmiany: Ulreich, Lewandowski, Robben, Alaba, Badstuber, Vidal.

FC Augsburg: Hitz – Teigl (61. Schmid), Janker, Hinteregger, Stafylidis – Kacar, Baier – Ja-Cheol Koo (77. Altintop), Kohr (87. Schmidt), Max – Dong-Won Ji.

Zmiany: Gelios, Feulner, Altintop, Verhaegh, Günther-Schmidt, Moravek, Schmid.

Sędziowie: Sascha Stegemann – Christian Fischer, Sören Storks – Martin Petersen