Chievo – Bologna 1:1 (koniec) | Fiorentina – Crotone 1:1 (koniec) | Inter – Torino 2:1 (koniec)
Juventus – Sampdoria 4:1 (koniec) | Lazio – Cagliari 4:1 (koniec) | Napoli – Empoli 2:0 (koniec)
Pescara – Atalanta 0:1 (koniec) | Sassuolo – AS Roma 1:3 (koniec)
US Sassuolo Calcio
1:3 (1:0)
AS Roma
Środa 26.10.2016, 20:45 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A • Runda 10

To już wszystko na dziś z Sassuolo. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy dobrej nocy. (22:46:29)
    Radość piłkarzy gości po kolejnych bramkach

Koniec spotkania na Mapei Stadium w Sassuolo. Rzymianie po świetnej grze po przerwie najpierw odrobili straty, a później szybko odskoczyli rywalowi na dwie bramki. Gospodarze w drugiej odsłonie zupełnie nie mieli pomysłu na grę i nie wiedzieli jak zatrzymać dobrze spisującą się Romę.
    Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Luciano Spalettiego wciąż drepczą po piętach Juventusowi, który także wygrał swoje spotkanie.
    Sassuolo zaś spada o dwie pozycje, jednak wciąż mają oni dużą przewagę nad strefą spadkową.

90+5

90+4
    Szybko próbowali rozegrać ten stały fragment gry, jednak tym razem pośpiech okazał się złym doradcą, ponieważ wrzutka Pellegriniego była zbyt słaba.

90+3
    Rudiger fauluje rywala w okolicach pola karnego. Niemiec wyraźnie zdziwiony decyzją arbitra.

90+2
    Ostre wejście Paredesa w nogi Pelegriniego, jednak pan Antonio Damanto zdecydował się oszczędzić Argentyńczyka.

90+1
    Rzymianie w końcu zdecydowali się opuścić własną połowę i zmuszają rywali do biegania za piłką na ich połowie.

90
    Wrzutka Politano z narożnika bosika, rykoszet i blisko złapaniu kontaktu był Ricci.

90
    Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Dzeko odebrał piłkę Liroli, lecz jego podanie do wbiegającego Salaha było zbyt słabe i Peluso wybił jak najdalej od własnej bramki.

88
    Uderzenie zza pola karnego Mazzitelliego przelatuje daleko od prawego słupka bramki Szczęsnego.

87
    Długo wymieniają podania piłkarze Eusebio Di Francesco, ale nie przenosi się to na zdobywany teren.

86
    W poczynaniach Sassuolo nie widać już takiej woli walki jak choćby przy kontratakach w pierwszej części meczu, a goście umiejętnie wpuszczają ich na własną połowę i czekają na możliwość kontry.

85
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Alessandro Florenzi, na boisku pojawia się Francesco Totti.

84
    Przy wielkich brawach służby medyczne znoszą obrońcę Romy. Miejmy nadzieję, że nie będzie to nic poważnego.

83
    Cały czas leży na murawie Florenzi, a do zmiany przygotowuje się Totti.

82
    Leży na boisku Florenzi. Nie wygląda to dobrze, arbiter pokazuje, że koniecznie będą nosze.