AZS Gdańsk – FC Toruń 2:1 (koniec) | AZS UŚ – Clearex 4:1 (koniec) | Red Devils – Rekord 1:8 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:8 (0:6)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 09.10.2016, 18:00 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Zakończył się mecz pomiędzy Red Devils i Rekordem Bielsko-Biała. W drugiej połowie lepiej wyglądała już gra gospodarzy, jednak nie zdołali oni zniwelować różnicy bramkowej sprzed przerwy. Dziękujemy za śledzenie relacji z tego meczu i zapraszamy na kolejne! (19:33:59)

39:54
    Z rzutu wolnego obok bramki uderza Kaźmierczak!

39:45
    Świetna akcja po skrzydle w wykonaniu P. Laskowskiego, lecz zatrzymali go obrońcy gości.

39:17
    Chaotyczna gra ze strony obydwu zespołów. Blisko strzelenia kolejnej bramki byli Rekordziści.

38:41
    Gol dla Rekordu!
    Szymon Cichy umieszcza piłkę w pustej bramce.

37:24
    Z własnej połowy do pustej bramki próbował skierować piłkę Marek. Poprzeczka!

36:12
    Ponownie Kolesnik w roli lotnego bramkarza.

36:12
    Po okresie dobrej gry Red Devils bramkę zdobyli goście. Przewagę sprzed przerwy przywrócił przyjezdnym Michał Marek.

35:50
    W ataku pozycyjnym zawodnicy Red Devils.

33:39
    Polasek z dziesięciu metrów strzela nad bramką Wernera.

32:51
    Z dużej odległości niecelny strzał oddaje Wardowski.

32:47
    Kolesnik wychodził na czystą pozycję, w ostatniej chwili interweniował obrońca gości.

31:58
    Z prawej strony z ostrego konta uderzał Wardowski. Piłka ląduje obok bramki.

31:33
    Po dograniu z rzutu rożnego Surmiak oddaje strzał obok bramki.

31:20
    Podanie Ivanova przechwycił Budniak, po jego strzale po raz kolejny świetnie interweniuje Werner!

30:35
    Popławski wygrywa pojedynek biegowy z Wardowskim, po czym oddał bardzo niecelny strzał na bramkę gospodarzy.

29:53
    Po rzucie rożnym Michał Marek mocno uderza nad bramką.

29:10
    Dobre dogranie do Sobańskiego, ten szczupakiem próbował pokonać Kałużę, jednak uderzył minimalnie obok bramki.

Patryk Syngierski

Gole: 26. Kolesnik – 1. Kaźmierczak (sam.), 8. Bondar (kar.), 14. Popławski, 14. Marek, 17. Polasek, 20. Bondar, 37. Marek, 39. Cichy

Kartki:   8. Steinborn (CHO)

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński (Werner, Czarnowski) – Kolesnik (C), Kaźmierczak, P. Laskowski, Wardowski – Sobański, Ivanov, Wanat, D. Laskowski, Steinborn.
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Kałuża) – Popławski, Bondar, Marek, Budniak – Surmiak, Biel, Gąsior, Polasek, Cichy, Borowicz, Vakhula, Janovsky (C).

Sędziowie: Sylwester Baryczkowski, Sławomir Steczko – Kamil Grzębowski.