Burnley F.C.
2:0 (1:0)
Watford F.C.
Poniedziałek 26.09.2016, 21:00 • Turf Moor • Angielska Premier League • Runda 6

Mecz w Burnley właśnie dobiegł końca! Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale goście nie byli dziś w stanie pokonać Heatona. Miejscowi zasłużenie zwyciężają 2:0 i inkasują niezwykle cenne trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (22:55:17)

90+5

90+3
    Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Johann Gudmundsson, na boisku pojawia się Michael Kightly.

90+2
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią przyjezdni.

90
    O cztery minuty przedłużone zostaje to spotkanie.

89
    Zdecydowanie za późno wzięli się za robotę przyjezdni. Watford atakuje z ogromnym zawzięciem, ale czasu na zdobycie choćby gola kontaktowego jest bardzo mało.

87
    Rzut rożny wywalczyli goście. Znacznie przycisnęli rywali teraz zawodnicy Watford, miejscowi zepchnięci niemal we własne pole karne.

85
    Niedokładne zgranie piłki w środek pola karnego przez Successa, ale przy futbolówce cały czas utrzymują się przyjezdni.
    84. Isaac Success (WAT)

84
    Znakomita odpowiedź gości! Niemal wzdłuż bramki uderzał Success, piłka otarła się jednak o jednego z piłkarzy Burnley i piłka o centymetry minęła słupek!

83
    Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Steven Defour, na boisku pojawia się Scott Arfield.

81
    Ależ było blisko! Z ostrego kąta uderzał Boyd, a piłka minimalnie minęła słupek! Piłkę zdołał lekko strącić Gomes, stąd rzut rożny dla miejscowych!

79
    Heaton pewnie wyłapuje futbolówkę po słabej wrzutce w pole karne gospodarzy. Niemrawo grają goście, drugi gol wyraźnie podciął i skrzydła.
    Defour jest dziś jedną z jaśniejszych postaci Burnley. 81% celnych podań, niezwykła aktywność na skrzydle i przede wszystkim dwie asysty:

77
    Czeka nas króka przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał jeden z defensorów Burnley, wydaje się jednak, że za moment wszystko wróci do normy.

75
    Zmiana w drużynie Watford FC: z boiska schodzi Roberto Pereyra, na boisku pojawia się Kenedy.

74
    Gra toczy się teraz blisko pola karnego Burnley. Czy gościom uda się ponownie stworzyć zagrożenie pod bramką Heatona?

73
    Pereyra nieprzepisowo zaatakował rywala, ale oszczędził go tym razem arbiter, obyło się bez kartonika dla gracza Watford.

71
    Wrzut z autu na połowie rywali dla Burnley. Gospodarze są pewni swego, jeśli obraz gry się nie zmieni, trzy punkty zostaną na Turf Moor.