GKS Bełchatów – Gryf 2:3 (koniec) | Raków – Rozwój 3:0 (koniec) | Odra O. – Radomiak 0:0 (koniec)
Polonia B. – Puszcza 1:2 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia Z. 3:1 (koniec) | Warta – Legionovia 0:2 (koniec)
Olimpia E. – ROW Rybnik 3:2 (koniec)
Stal Stalowa Wola
3:1 (1:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 24.09.2016, 16:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 10. kolejka

Spotkanie ustawiła czerwona kartka i przyjezdni niemal całe spotkanie grali w dziesiątkę. W drugiej połowie podopieczni Rafała Wójcika nieco spuścili z tempa co pozwoliło na zdobycie gola kontaktowego przez Olimpię co wprowadziła pewną nerwowość, jednak trzeci gol w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania Adrian Dziubiński. (17:59:13)

90+4

90+3
    Bogusz ukarany żółtą kartką.

90+1
    Gol dla Stali St. Wola!
    Dwukrotnie świetnie strzał zawodników Stali obronił Humerski, ale za trzecim razem z najbliższej odległości futbolówkę w bramce umieścił ADRIAN DZIUBIŃSKI!

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty.

89
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Wasiluk, na boisku pojawia się Stelmach.

87
    Strzał z rzutu wolnego Mistrzyka w środek bramki wyłapuje Humerski.

87
    Szybko przenosimy się pod pole karne przyjezdnych, bo stały fragment gry będą mieli gospodarze.

86
    Piasecki fauluje golkipera Stali po dośrodkowaniu z rzutu wolnego za co ogląda żółtą kartkę.

86
    Ostatnie minuty należą do zawodników z Podlasia, którzy grając niemal jednego zawodnika mniej ambitnie walczy.

84
    Futbolówka spada na dalszy słupek, gdzie zawodnik gości zamiast strzału zdecydował się na wrzutkę, którą chwyta Koncki.

83
    Rzut wolny dla Olimpii z prawej strony boiska blisko pola karnego Stali.

82
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Byszewski, na boisku pojawia się Jastrzębski.

81
    Przy narożniku pola karnego o piłkę walczy Bętkowski, który fauluje rywala.

80
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Essam, na boisku pojawia się Bętkowski.

79
    Kolejna przerwa w grze tym razem na boisku leży Mohamed Essam. Nosze pojawiły się na boisku.

77
    Chwilowa przerwa w grze, gdyż z murawy nie podnosi się Adrian Gębalski.

75
    Dośrodkowanie w pole karne Olimpii i do główki wyskoczył zawodnik Stali, który nieczysto trafił głową co spowodowało, że piłka przeleciała obok lewego słupka gości!

Jarek Jurkiewicz

Gole: 9. Essam, 54. Gębalski, 90+1. Dziubiński – 73. Piasecki

Kartki:   6. Piechniak (SSW), 40. Kolbusz (SSW) – 86. Piasecki (ZMB), 90+3. Bogusz (ZMB)   3. Włodarczyk (ZMB)

Stal Stalowa Wola: Koncki – Mistrzyk, Kolbusz, Piechniak(46. Gębalski), Dobkowski(46. Adamski), Essam(80. Bętkowski), Wójcik, Jarosz, Żołądź, Wasiluk(89. Stelmach), Dziubiński
    Zmiany: Tomala, Korczyński, Gębalski, Bętkowski, Stelmach, Adamski, Kołodziej

Olimpia Zambrów: Humerski – Kuczałek, Włodarczyk, Gogol, Bogusz, Bach, Byszewski(82. Jastrzębski), Osoliński, Biel(57. Buzun), Szerszeń(57. Brzeski), Piasecki
    Zmiany: Czapliński, Jastrzębski, Kotus, Brzeski, Buzun, Cesarek, Jastrzębski

Sędziowie: Marcin Bielawski (Śląski ZPN)