Błękitni – Olimpia Z. 0:0 (koniec) | Rozwój – Kotwica 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Stal S. W. 5:1 (koniec)
Gryf – Warta 2:3 (koniec) | Siarka T. – Odra O. 1:1 (koniec) | Legionovia – Olimpia E. 2:2 (koniec)
Puszcza – Raków 0:2 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:3 (1:2)
Warta Poznań
Sobota 17.09.2016, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 9. kolejka

Koniec tego meczu wygrywają goście a ich bohaterem jest bramkarz Laskowski który obronił rzut karny i w kilku innych sytuacjach zachował się wyśmienicie. Gospodarze mogą mieć do siebie pretensję wychodząc na drugą połowę mieli przewagę jednego zawodnika a mimo to szybko stracili bramkę. Ich skuteczność w tym meczu również pozostawia wiele do życzenia. Jak by nie patrzeć jest to kolejny mecz bez zwycięstwa. Czy można już mówić o małym kryzysie. Przekonamy się śledząc kolejne mecze. Na dziś to wszystko życzę miłego popołudnia i dziękuję za czas spędzony z nami. (17:59:51)

90+4

90+3
    Zamieszanie w polu karnym Warty po dośrodkowaniu Chwastka do strzału składał się Chwastek ale jest blokowany.

90+2
    Z akcją ruszają przyjezdni Brzostowski do Spłąwskiego a ten zmierza w narożnik boiska aby jak najwięcej ukraść czasu.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Spławski (Gryf Wejherowo).

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Gol dla Gryfa!
    Przyjął piłkę w polu karnym DANIEL CIECHAŃSKI i uderzył mocno w róg tego już Laskowski nie mógł obronić.

88
    Jak najdalej od własnej bramki wybijają obrońcy Warty oni już nie muszą atakować za kilka minut będą cieszyli się zwycięstwa.

87
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Ciarkowski, na boisku pojawia się Spławski.

86
    Co wyprawia ten Laskowski, z kilku metrów broni pn strzał Ciechańskiego. On gra jak w jakimś transie.

85
    Tylko cud sprawi że Gryf tego meczu nie przegra. Akcję zaczyna Wicon.

84
    Przez chwilę cały zespół Wary bronił się we własnej szesnastce.

83
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dampc, na boisku pojawia się Górski.

82
    Łysiak, Ciechański w końcu piłka trafia do Mońki który mocno wbija piłkę w pole ale tam nie ma nikogo kto by zamknął tą akcję.

80
    Kolejne uderzenie na bramkę Laskowskiego ale niecelne. Chwilę przerwy dla bramkarza Warty nie wątpliwie jest on jednym z bohaterów tego pojedynku.

79
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Białożyt, na boisku pojawia się Szynka.

78
    Nie do wiary Klimczak marnuję kolejną wspaniałą okazję sam na sam trafia w bramkarza a po chwili poprawia Łysiak i Laskowski broni również i to uderzenie !!

Bartłomiej Karasz

Gole: 18. Mońka, 89. Ciechański – 13. BRZOSTOWSKI, 27. Ciarkowski, 48. Białożyt

Kartki:   90+1. Spławski (WEJ) – 35. Siwek (WAR), 74. Chromiński (WAR)   39. Siwek (WAR)

Spudłowany karny!: 68. Chwastek (WAR), nietrafiony

Gryf Wejherowo: Leleń – Brzuzy, Nadolski, Szur (54 .Wicon), Dampc (83. Górski), Ciechański, Łysiak, Mońka, Czerwiński (54. Czychowski), Klimczak, Chwastek
    Zmiany: Ferra, Koszałka, Goerke,

Warta Poznań: Laskowski- Siwek, Dejewski, Fiedosewicz, Brzostowski, Białożyt (79. Szynka), Cywiński, Biegański, Chromiński, Ciarkowski (87. Spławski), Paczyński (69. Paczyński)
    Zmiany: Filipowiak, Spławski, Goździk, Sierant,

Sędziowie: Sebastian Załęski (Ostrołęka)