Stal S. W. – Błękitni 2:2 (koniec) | Raków – Radomiak 3:0 (koniec) | Odra O. – ROW Rybnik 2:0 (koniec)
Olimpia Z. – Rozwój 3:2 (koniec) | Polonia B. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Olimpia E. – Gryf 0:0 (koniec)
Warta – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Kotwica – Puszcza 1:0 (koniec) | Polonia W. – Legionovia 2:2 (koniec)
Olimpia Elbląg
0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 10.09.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 8. kolejka

Zawodnicy Olimpii pozostają specjalistami od remisów. Podzielili się z Gryfem punktami. Obie drużyny miały wiele okazji do zdobycia gola, ale w decydujących momentach podejmowały złe decyzje, albo nie podejmowały ich w ogóle i próbowały wejść z piłką do bramki. Większość strzałów szybowała daleko w trybuny. (18:58:12)

90+6

90+5
    Nieudany wolej piłkarza Gryfu. Futbolówka po jego strzale przeleciała nad poprzeczkę.

90+5
    Brzydkie przewinienie zawodnika Olimpii. Żółta kartka.

90+4
    Zaprzepaszczona okazja na kontrę elblążan. Za moment arbiter gwizdnie po raz ostatni.

90+4
    Była szansa na stworzenie zagrożenia przez przyjezdnych, ale zamykający akcję piłkarz Gryfu nieudolnie próbował opanować futbolówkę.

90+2
    Jeszcze jeden piłkarz z Wejherowa został upomniany żółtym kartonikiem za faul w środku pola.

90+1
    Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Walka o piłkę na granicy szesnastki Olimpii. Napastnik Gryfu odepchnął rywala, co dostrzegł sędzia dzisiejszych zawodów.

90
    Arbiter w pewnym momencie uznał, iż doszło do naruszenia przepisów przez zawodnika gospodarzy. Rzut wolny.

89
    Olimpia konstruuje atak pozycyjny. Wszyscy zawodnicy z Wejherowa głęboko na własnej połowie.

88
    Ostatnia zmiana w zespole gości w ostatnich minutach tego spotkania.

87
    Gryf natychmiast rzucił się po odpowiedź, lecz wyszło mu to bardzo pokracznie. Elblążanie przechwytują piłkę i ruszają na połowę przeciwników.

86
    W ostatnich minutach zdecydowanie przycisnęli piłkarze z Wejherowa. Tymczasem to Olimpia miała okazję na wyprowadzenie zabójczej kontry. Piłka po strzale z lewej strony pola karnego przeleciała jednak tuż obok słupka!

85
    Jeszcze jedna rotacja w składzie przyjezdnych.

83
    Gryf w natarciu. Popełniają jednak goście prosty błąd przy próbie przyjęcia piłki. Elblążanie wznowią grę wyrzutem z autu.

81
    Część zawodników ewidentnie opadła z sił i zapewne marzy już o ostatnim gwizdku. Kibice obu drużyn głośno domagają się bramek.