Rozwój – Błękitni 0:1 (koniec) | Siarka T. – Raków 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia E. 2:2 (koniec)
Gryf – Polonia W. 0:0 (koniec) | Warta – Stal S. W. 3:3 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:0 (0:0)
Polonia Warszawa
Sobota 03.09.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 7. kolejka

Koniec tego meczu. Zespoły podzieliły się punktami choć było kilka akcji które mogły zmienić ten wynik, zwłaszcza ta z 94 minuty. Dla Gryfa jest to pierwszy remis w tym sezonie. z przebiegu spotkania rezultat jest chyba sprawiedliwym wynikiem. Dziękuję za śledzenie naszej relacji z tego spotkania i zapraszam na kolejne. Na dziś to wszystko Gryf-Polonia 0-0. (18:59:11)

90+4

90+4
    Jak to nie wpadło miał całą bramkę przed sobą Wierzbowski, mógł się tylko zapytać w który róg ma uderzyć a on strzelił obok słupka. To była akcja po której goście powinni prowadzić.

90+3
    Blokowany strzał Zapaśnika w polu karnym, chyba już nic się nie wydarzy więcej w tym spotkaniu.

90+2
    Traci piłkę Czerwiński przed polem rusza kontra gości.

90+1
    Zbyt mocne dośrodkowanie Kołca, Prusek łapie piłkę i szybko ją wybija jeszcze tylko kilka minut tego meczu.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowych 90.

89
    Po kolejnym rożnym dla Gryfa piłka w rękach bramkarza.

88
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Marzcak, na boisku pojawia się Sauczek.

87
    Odpalono race na trybunach co uniemożliwia widoczność meczu. Gryf jednak w ataku.

86
    Strzał za strzał. Swojej szansy na bramkę szukał Wicon ale i on uderzył niecelnie.

85
    W odpowiedzi Wierzbowski z linii pola karnego strzelił ponad bramką.

84
    Akcja meczu dla Gryfa. Dwóch an jednego w polu karnym byli Chwastek i Ciechański. ten pierwszy zbyt długo zwlekał z podaniem a jak się już zdecydował to trafił w nogi obrońcy. Ciechański stał sam i tylko czekał na zagranie.

83
    Goście zaczynają kolejny atak pozycyjny na własnej połowie. Szybko tracą jednak piłkę.

82
    Czas upływa a wynik się nie zmienia, chyba będzie to pierwszy remis w tym sezonie dla Gryfa.

81
    ...a po nim kolejny.

81
    Z wolnego pod poprzeczkę uderza Piotr Kołc ale Prusek broni. Przenosi on piłkę ponad bramką. Rzut rożny dla gospodarzy.