Znicz – Chrobry 0:0 (koniec) | Miedź – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Wigry 1:1 (koniec)
Znicz Pruszków
0:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Piątek 12.08.2016, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje. (21:43:02)

Obejrzeliśmy dzisiaj w Pruszkowie bardzo ciekawe spotkanie. W pierwszej połowie Chrobry stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji i był bliższy strzelenia gola. W drugiej połowie zespół z Głogowa wyraźnie osłabł i Znicz był bardzo bliski strzelenia gola. Gdyby nie nieskuteczność zawodników pruszkowskiej drużyny gospodarze kończyliby ten mecz z pełnym dorobkiem punktowym. Tak się jednak nie stało i spotkanie skończyło się bezbramkowo. Dla obu zespołów są to pierwsze punkty w sezonie.

90+2

90+2
    Chrobry ma chyba już ostatni wolny w tym meczu po faulu na lewym skrzydle. Dośrodkowanie jednak niecelne.

90
    Doliczone zostaną 2. minuty.

88
    Jagiełło łapią skurcze, ale dokończy to spotkanie.

87
    Znicz ma rzut wolny po faulu na 20. metrze przed własną bramką. Jagiełło dośrodkowuje, ale bardzo niecelnie. Stryjewski przyjął piłkę, dośrodkował z drugiej strony, ale uderzenie głową obok bramki Znicza.

85
    Zawodnik Chrobrego ukarany kartką za łapanie Jagiełły. Gdyby nie to, Znicz miałby sytuację sam na sam.

82
    Znicz od kilku minut jest zdecydowanie lepszy. Jednak to Chrobry miał dobrą okazję. Na bramkę uderzał Kowalczyk, ale prosto w Misztala.

79
    Stryjewski miał dobrą okazję. Wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę, ale niecelnie. Od bramki zaczyna Szymański.

77
    Pole karne Chrobrego, piłka odbija się raz od piłkarzy Znicza, raz Chrobrego. Do futbolówki dopada Paluchowski, ale świetnie broni Szymański.

75
    Ależ akcja Znicza! Dośrodkowanie Jagiełły z rzutu rożnego. Zamieszanie w polu karnym i z najbliższej odległości Zembrowski główką nie trafia do bramki. Najlepsza okazja meczu.

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Szczepaniak, na boisku pojawia się Kowalczyk.

74
    Banaszewski atakował lewą stroną, wbiegl w pole karne, ale jego dośrodkowanie blokują piłkarze Chrobrego.

73
    Jagiełło dośrodkował piłkę do Kity, ale ten nie doszedł do piłki. Złapał ją Szymański.

71
    Stryjewski przeprowadził akcję, minął w środku pola piłkarza Chrobrego. Podał prostopadle do Jagiełły, ale ten nie doszedł do piłki.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojciechowski (Chrobry Głogów).

68
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Niewulis, na boisku pojawia się Długołęcki.

Michał Rawa

Gole:

Kartki:   28. Kita (ZNI), 57. Stryjewski (ZNI) – 18. Gąsior (CHR1), 69. Wojciechowski (CHR1), 85. Szubertowski (CHR1)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:0. Foule: 13:22.
    Znicz Pruszków: Misztal – Basiuk, Banaszewski (46. Stryjewski), Jagiełło, Bartoszewicz – Kita, Kucharski, Niewulis (68. Długołęcki), Mysiak – Zembrowski, Zaborowski
    Zmiany: Bigajski, Długołęcki, Kopciński, Rackiewicz, Machalski, Stryjewski, Paluchowski

Chrobry Głogów: Szymański – Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski – Danielak (58. Bonecki), Machaj, Gąsior (65. Kona), Sędziak – Szczepaniak (74. Kowalczyk), Wojciechowski
    Zmiany: Janicki, Boniecki, Hodowany, Kona, Kowalczyk, Machaj, Murawski

Sędziowie: Karol Rudziński – Piotr Kurt, Adam Kupsik