Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
koniec po dogrywce
KKS 1925 Kalisz
5:4 (1:2)
MKS Kluczbork
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski w Kaliszu • Fortuna Puchar Polski

KKS Kalisz zagra ze zwycięzcą meczu Świt SkolwinPolonia Bytom.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na LAJFY.COM.

Cóż to był za mecz! Istny rollercoaster zafundowali swoim fanom gracze gospodarzy, do 90. minuty było 2:4 by regulaminowy czas gry zakończył się 4:4. Rafał Jankowski strzelił na 5:4 i został bohaterem tego meczu dając gospodarzom niespodziewany awans do następnej rundy PP.

120

120
    Czerwona kartka dla Michał Kojder (MKS Kluczbork). (21:51:56)

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

101
    Gol dla KKS-u!
    To jest nieprawdopodobne! Gospodarze na prowadzeniu pomimo tego że jeszcze w 90 minucie reg. czasu gry przegrywali 2:4! Swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył RAFAŁ JANKOWSKI! Co za mecz!

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Coś niesamowitego! Wydawało się że to spotkanie się zakończy jednak stało się inaczej i będziemy mieli za moment dogrywkę!

90
    Druga połowa skończona.

90+4
    Nieprawdopodobne! Gospodarze doprowadzili do wyrównania po bramce samobójczej ADAMA ORŁOWICZA! Jednak w Kaliszu będziemy mieli dogrywkę! Ależ nam się zrobiło spotkanie.

90+1
    Gospodarze nie składają broni w tym spotkaniu! Szykuje się świetna końcówka tego meczu! Świetna bramka RAFAŁA JANKOWSKIEGO.

90
    Czerwona kartka dla Łukasza Ganowicza za dwie żółte! MKS Kluczbork ten mecz zakończy jednego mniej na placu gry.

88
    Końcowe minuty tego spotkania.

76
    Piłkarze gospodarzy trafili do siatki Pogorzelca, jednak wcześniej sędzia Lyczmański użył gwizdka.

65
    Gospodarze strzelają swoją drugą bramkę w tym spotkaniu za sprawą skutecznego wykonania rzutu karnego przez RAFAŁA JANKOWSKIEGO.

64
    Sędzia Adam Lyczmański dopatrzył się nieprzepisowego zagrania i podyktował rzut karny dla KKS-u Kalisz!

Kamil Bieniasz

Gole: 40. Ciesielski, 65. Jankowski (kar.), 90+1. Jankowski, 90+4. Orłowicz (sam.), 101. Jankowski – 19. Niziołek, 22. Gondek, 51. Niziołek (kar.), 60. Kojder

Kartki:   5. nieznany (KLU), 61. nieznany (KLU)   90. Ganowicz (KLU)   120. Kojder (KLU)

KKS 1925 Kalisz: Dorynek – Tomaszewski, Grzesiek, Gawlik, Grabowski, Ciesielski, Stoychev, Budrowski, Balogun Kayode, Chojnacki, Jankowski.
    MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz, Brodziński, Nitkiewicz, Gondek, Kursa, Niziołek, Kojder, Sanocki (88. Szewczyk), Kowalczyk (88. Brzęczek).

Trener: Mirosław Dymek.

Sędziowie: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)