PGE Vive – Orlen Wisła 35:29 (koniec) | Azoty – MMTS 31:22 (koniec) | Chrobry – Zagłębie 25:27 (koniec)
KS Azoty-Puławy
31:22 (14:13) Serie: 1:0
MMTS Kwidzyn
Sobota 07.05.2016, 18:00 • Hala MOSiR, Puławy • PGNiG Superliga mężczyzn play-off • o 3. miejsce

Pierwsze zwycięstwo Azotów, na które jednak wcale nie zanosiło się po pierwszych 30 minutach, w których oba zespoły zagrały na podobnym poziomie. Jednak z szatni po przerwie wrócili chyba tylko miejscowi, którzy po atomowym początku odjechali gościom murując przy tym swoją bramkę. Kapitalne zawody w tym okresie rozegrał bramkarz Azotów Vadim Bogdanov, który dał się pokonać dopiero po 10 minutach drugiej części gry. Później już pole gry zajęli rezerwowi, dając odpocząć podstawowym graczom przed jutrzejszym, meczem nr 2. Teraz obie drużyny muszą szybko zapomnieć o tym co dziś i już koncentrować się na jutrzejszym starciu. Zapraszamy na niedzielną relację z puławskiej hali od godz. 18.00 (19:39:09)

Koniec meczu. (31:22)