Sparta - Stal G. | 45:45 (koniec) | | | Get Well - Unia T. | 48:42 (koniec) |
Falubaz - Unia L. | 50:40 (koniec) | | | ROW - GKM | 55:35 (koniec) |
KSM - Orzeł | 39:51 (koniec) | | | Holistic-Polska - Wybrzeże | 26:64 (koniec) |
Wanda - Polonia P. | 52:38 (koniec) | | | Polonia B. - Włokniarz | 41:49 (koniec) |
Lokomotiv - Stal Rz. | 52:37 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Holistic-Polska Rawicz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
26:64
Sebastian Kucharczyk
Piotr Nowak
800
Punktacja
KOLEJARZ RAWICZ
9. Adrian Gomólski 12 (2,3,2,1,2,2)
10. Wojciech Lisiecki 2+1 (1*,u,d,1)
11. Kamil Pulczyński 4 (1,0,2,1,0)
12. Hynek Stichauer 3 (0,1,0,0,2)
13. Marcel Kajzer 1 (0,1,w)
14. Marcin Kościelski 0 (0,0,u)
15. Marek Lutowicz 4+1 (2,1,0,1*)
WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Oskar Fajfer 10 (3,3,1,3)
2. Kamil Brzozowski 8+1 (0,2*,3,3)
3. Linus Sundstroem 10+2 (2*,3,3,2*)
4. Anders Thomsen 10+2 (3,2*,2*,3)
5. Renat Gafurow 8+1 (2*,2,3,1)
6. Dominik Kossakowski 10+2 (1,1*,2*,3,3)
7. Dawid Wawrzyniak 8 (3,3,1,0,1)
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Oskar Fajfer
9. Adrian Gomólski
2. Kamil Brzozowski
10. Wojciech Lisiecki
Bieg 2
15. Marek Lutowicz
6. Dominik Kossakowski
14. Marcin Kościelski
7. Dawid Wawrzyniak
Bieg 3
11. Kamil Pulczyński
3. Linus Sundstroem
12. Hynek Stichauer
4. Anders Thomsen
Bieg 4
5. Renat Gafurow
15. Marek Lutowicz
7. Dawid Wawrzyniak
13. Marcel Kajzer
Bieg 5
12. Hynek Stichauer
1. Oskar Fajfer
11. Kamil Pulczyński
2. Kamil Brzozowski
Bieg 6
3. Linus Sundstroem
13. Marcel Kajzer
4. Anders Thomsen
14. Marcin Kościelski
Bieg 7
9. Adrian Gomólski
5. Renat Gafurow
10. Wojciech Lisiecki
6. Dominik Kossakowski
Bieg 8
13. Marcel Kajzer
2. Kamil Brzozowski
15. Marek Lutowicz
1. Oskar Fajfer
Bieg 9
4. Anders Thomsen
10. Wojciech Lisiecki
3. Linus Sundstroem
9. Adrian Gomólski
Bieg 10
7. Dawid Wawrzyniak
11. Kamil Pulczyński
5. Renat Gafurow
12. Hynek Stichauer
Bieg 11
10. Wojciech Lisiecki
2. Kamil Brzozowski
13. Marcel Kajzer
3. Linus Sundstroem
Bieg 12
6. Dominik Kossakowski
14. Marcin Kościelski
1. Oskar Fajfer
11. Kamil Pulczyński
Bieg 13
12. Hynek Stichauer
4. Anders Thomsen
9. Adrian Gomólski
5. Renat Gafurow
Bieg 14
Bieg 15
KOLEJARZ RAWICZ
9. Adrian Gomólski 12 (2,3,2,1,2,2)
10. Wojciech Lisiecki 2+1 (1*,u,d,1)
11. Kamil Pulczyński 4 (1,0,2,1,0)
12. Hynek Stichauer 3 (0,1,0,0,2)
13. Marcel Kajzer 1 (0,1,w)
14. Marcin Kościelski 0 (0,0,u)
15. Marek Lutowicz 4+1 (2,1,0,1*)
WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Oskar Fajfer 10 (3,3,1,3)
2. Kamil Brzozowski 8+1 (0,2*,3,3)
3. Linus Sundstroem 10+2 (2*,3,3,2*)
4. Anders Thomsen 10+2 (3,2*,2*,3)
5. Renat Gafurow 8+1 (2*,2,3,1)
6. Dominik Kossakowski 10+2 (1,1*,2*,3,3)
7. Dawid Wawrzyniak 8 (3,3,1,0,1)
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Oskar Fajfer
9. Adrian Gomólski
2. Kamil Brzozowski
10. Wojciech Lisiecki
Bieg 2
15. Marek Lutowicz
6. Dominik Kossakowski
14. Marcin Kościelski
7. Dawid Wawrzyniak
Bieg 3
11. Kamil Pulczyński
3. Linus Sundstroem
12. Hynek Stichauer
4. Anders Thomsen
Bieg 4
5. Renat Gafurow
15. Marek Lutowicz
7. Dawid Wawrzyniak
13. Marcel Kajzer
Bieg 5
12. Hynek Stichauer
1. Oskar Fajfer
11. Kamil Pulczyński
2. Kamil Brzozowski
Bieg 6
3. Linus Sundstroem
13. Marcel Kajzer
4. Anders Thomsen
14. Marcin Kościelski
Bieg 7
9. Adrian Gomólski
5. Renat Gafurow
10. Wojciech Lisiecki
6. Dominik Kossakowski
Bieg 8
13. Marcel Kajzer
2. Kamil Brzozowski
15. Marek Lutowicz
1. Oskar Fajfer
Bieg 9
4. Anders Thomsen
10. Wojciech Lisiecki
3. Linus Sundstroem
9. Adrian Gomólski
Bieg 10
7. Dawid Wawrzyniak
11. Kamil Pulczyński
5. Renat Gafurow
12. Hynek Stichauer
Bieg 11
10. Wojciech Lisiecki
2. Kamil Brzozowski
13. Marcel Kajzer
3. Linus Sundstroem
Bieg 12
6. Dominik Kossakowski
14. Marcin Kościelski
1. Oskar Fajfer
11. Kamil Pulczyński
Bieg 13
12. Hynek Stichauer
4. Anders Thomsen
9. Adrian Gomólski
5. Renat Gafurow
Bieg 14
Bieg 15
Złożył się na to kolektyw całego zespołu, nie było dzisiaj słabego punktu w ekipie gdańszczan.
Wszyscy zawodnicy pojechali na podobnym poziomie i wywożą z Rawicza dwa punkty meczowe.
Tego samego nie można powiedzieć o rawickich "Niedźwiadkach"
Jedyną postacią, która próbowała nawiązywać jakąkolwiek walkę był Adrian Gomólski 12(2,3,2,1,2,2).
Dużego pecha miał Wojciech Lisiecki.
Upadek oraz defekt na punktowanej pozycji dałby Kolejarzowi troszkę więcej punktów.
Nic dodać, nic ująć. Wybrzeże Gdańsk "leje" rawiczan 64:26.
KOLEJARZ RAWICZ
9. Adrian Gomólski 12 (2,3,2,1,2,2)
10. Wojciech Lisiecki 2+1 (1*,u,d,1)
11. Kamil Pulczyński 4 (1,0,2,1,0)
12. Hynek Stichauer 3 (0,1,0,0,2)
13. Marcel Kajzer 1 (0,1,w)
14. Marcin Kościelski 0 (0,0,u)
15. Marek Lutowicz 4+1 (2,1,0,1*)
WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Oskar Fajfer 10 (3,3,1,3)
2. Kamil Brzozowski 8+1 (0,2*,3,3)
3. Linus Sundstroem 10+2 (2*,3,3,2*)
4. Anders Thomsen 10+2 (3,2*,2*,3)
5. Renat Gafurow 8+1 (2*,2,3,1)
6. Dominik Kossakowski 10+2 (1,1*,2*,3,3)
7. Dawid Wawrzyniak 8 (3,3,1,0,1)
Adrian Gomólski 2
Dawid Wawrzyniak 1
Kamil Pulczyński 0
Dominik Kossakowski 3
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 26:64
Adrian Gomólski
Oskar Fajfer
Kamil Pulczyński
Linus Sundstroem
RZ: Dominik Kossakowski za Linusa Sundstroema
RZ: Dawid Wawrzyniak za Oskara Fajfera
Dominik Kossakowski 3
Marek Lutowicz 1
Dawid Wawrzyniak 0
Hynek Stichauer 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 24:60
Dominik Kossakowski
Marek Lutowicz
Dawid Wawrzyniak
Hynek Stichauer
Hynek Stichauer 0
Anders Thomsen 3
Adrian Gomólski 2
Renat Gafurow 1
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 21:57
Hynek Stichauer
Anders Thomsen
Adrian Gomólski
Renat Gafurow
Dominik Kossakowski 2
Marcin Kościelski u
Oskar Fajfer 3
Kamil Pulczyński 1
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 19:53
Upadek Kościelskiego na czwartej pozycji.
Dominik Kossakowski
Marcin Kościelski
Oskar Fajfer
Kamil Pulczyński
Wojciech Lisiecki 1
Kamil Brzozowski 3
Marcel Kajzer w
Linus Sundstroem 2
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 18:48
Gdańszczanie wygraną w biegu jedenastym, zapewniają sobie dwa punkty meczowe.
Zawodnik Kolejarza wykluczony z powtórki biegu jedenastego.
Wojciech Lisiecki
Kamil Brzozowski
Marcel Kajzer
Linus Sundstroem
Dawid Wawrzyniak 1
Kamil Pulczyński 2
Renat Gafurow 3
Hynek Stichauer 0
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 17:43
Dawid Wawrzyniak
Kamil Pulczyński
Renat Gafurow
Hynek Stichauer