Juventus – Carpi FC 2:0 (koniec) | Empoli – Bologna 0:0 (koniec) | AC Milan – Frosinone 3:3 (koniec)
Sassuolo – Hellas Verona 1:0 (koniec) | US Palermo – Sampdoria 2:0 (koniec) | Lazio – Inter 2:0 (koniec)
AC Milan
3:3 (0:2)
Frosinone Calcio
Niedziela 01.05.2016, 15:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 36

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (17:03:27)
    Menez ustalił wynik dzisiejszego spotkania:

W tym meczu nie zabrakło dosłownie niczego! AC Milan ostatecznie remisuje na San Siro 3:3 z Frosinone. Goście przez bardzo długi okres czasu prowadzili, a bramki dla nich zdobywali kolejno: Paganini, Kragl oraz Dionisi. W drugiej połowie do roboty zabrał się z kolei zespół Christiana Brocchiego. Najpierw jedenastkę zmarnował Balotelli, a minutę chwilę później kontaktową bramkę zdobył Carlos Bacca. Po trzecim golu gości mieliśmy trafienie Antonelliego, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Jeremy Menez. Pokreślić należy, że cudów w bramce dokonywał dzisiaj golkiper przyjezdnych Bardi i to jemu należy się tytuł MVP pojedynku!

90+5
    90+5. Mario Balotelli (ACM)

90+5
    To była piłka meczowa dla Milanu! Mario Balotelli po indywidualnej akcji huknął z linii szesnastego metra w poprzeczkę! Tym samym nadal mamy remis!

90+4
    Romagnoli fauluje na 25. metrze Ciofaniego i będzie to tym samym okazja dla Frosinone na udane uderzenie z rzutu wolnego!

90+3
    Sędzia doliczył do tego spotkania aż pięć minut. W takim razie jeszcze przez kolejne dwie możemy fascynować się tym piłkarskim spektaklem.
    90+2. Jérémy Ménez (ACM) - 3:3

90+2
    Gol dla Milanu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa JÉRÉMY MÉNEZ!

Niesamowity mecz mamy okazję oglądać na San Siro! Menez wykorzystuje rzut karny, choć bardzo blisko udanej interwencji był Bardi! Ten remis jest dla gości niczym porażka w kontekście walki o utrzymanie!

90+1
    Sędzia dyktuje rzut karny dla AC Milan! Będzie to już ich druga jedenastka w tym pojedynku i za moment dowiemy się kto będzie strzelał!

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Vasyl Pryima (Frosinone Calcio).

90
    Kucka fauluje Paganiniego w okolicach środka boiska. Frosinone urywa teraz każdą możliwą sekundę i utrzymuje korzystny rezultat.

89
    Za kilka chwil dowiemy się ile minut sędzia doliczy do tego spotkania. Swoją ofensywną akcję Mario Balotelli kończy strzałem "Panu Bogu w okno".

88
    Od rzutu rożnego za moment grę wznowią gracze AC Milan. Ofensywna akcja Antonelliego kończy się zablokowanym dośrodkowaniem.

87
    W ostatnich minutach piłka co chwile zmierza w pole karne przyjezdnego teamu, ale gracze Milanu nie potrafią oddać strzału na bramkę Bardiego.

86
    Warto odnotować, że Palermo w tym momencie prowadzi 2:0 z Sampdorią. Tym samym sytuacja Frosinone po ewentualnym zwycięstwie nie będzie zbyt dobra.

85
    Paganini był w tej sytuacji na wyraźnym ofsajdzie. Za moment od rzutu wolnego pośredniego grę wznowią miejscowi.

84
    Fatalne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Luiz Adriano. Wcześniej w nogi Guchera brzydkim i ostrym wślizgiem wszedł Alex.

Dawid Czempisz

Gole: 50. Bacca, 74. Antonelli, 90+2. Ménez (kar.) – 2. Paganini, 44. Kragl, 54. Dionisi

Kartki:   26. Balotelli (ACM), 45. Kucka (ACM) – 11. Sammarco (FRS), 19. Gori (FRS), 45. Kragl (FRS), 47. Russo (FRS), 55. Dionisi (FRS), 90. Pryima (FRS)

Spudłowany karny!: 48. Balotelli (ACM), bramkarz Bardi obronił

Posiadanie piłki: 73 % : 27 %.
    Strzały celne: 11:4. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 12:2. Spalone: 2:3. Foule: 20:22.
    AC Milan: G. Donnarumma – Abate (73. Antonelli), Alex, A. Romagnoli, De Sciglio – Kucka, Montolivo, J. Mauri (78. Ménez) – Bacca, Honda (64. Adriano), Balotelli.
    Zmiany: D. López, Abbiati – Mexes, Ménez, Adriano, A. Poli, Simič, C. Zapata, Antonelli, Boateng, Locatelli, Calabria.

Frosinone Calcio: Bardi – Ciofani, Russo, Ajeti, Crivello (67. Pryima) – Paganini, Gori, Sammarco, Kragl (80. Rosi) – Ciofani, Dionisi (73. Gucher).
    Zmiany: Zappino – Blanchard, Frara, Gucher, Soddimo, Tonev, S. Longo, Pryima, Pavlovic, Rosi, Carlini.

Sędzia główny: D. Massa
    Asystenci: M. Passeri, G. Paganessi
    Techniczny: G. Tasso