Legionovia – Radomiak 1:1 (koniec) | Gryf – Siarka T. 2:0 (koniec) | Błękitni – Stal M. 0:0 (koniec)
Raków – Wisła Pu. 2:1 (koniec) | Puszcza – Polonia B. 3:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:0 (2:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 26.03.2016, 13:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • Runda 23
    Piłkarze gospodarzy mają dziś powody do radości.

Koniec tego meczu, Gryf wygrywa 2-0 i może dopisać sobie trzy punkty. O grze w drugiej połowie podopieczni Piotra Rzepki powinni jak najszybciej zapomnieć. Gościom natomiast pozostaję smutna daleka podróż do Tarnobrzegu i szukanie punktów w kolejnych spotkaniach. Na dziś z Wejherowa to już wszystko, zapraszam do śledzenia kolejnych transmisji na portalu Lajfy.com. (14:54:55)

90+2

90
    120 sekund więcej potrwa ten mecz.

89
    Faulowany jest Nadolski, już tylko minuta pozostała nam do zakończenia tego spotkania.

87
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Kuzimski, na boisku pojawia się Czychowski.

86
    Chłoń na prawej stronie zakręcił Mońką ale dośrodkował zbyt mocno.A przy lini bocznej stoi już Czychowski będzie to jego powrót do gry po bardzo ciężkiej kontuzji.

85
    Coraz mniej czasu mają goście na zdobycie bramki mimo że w drugiej połowie są zdecydowanie lepszym zespołem to wynik jest dla nich nie korzystny.

83
    Jedna z nielicznych akcji Gryfa pod bramką Beszczyńskiego w drugiej połowie. Nie wiele zabrakło a Kuzimski znalazłby się sam przed bramką gości. W porę jednak interweniował bramkarz Siarki.

82
    Kolejny wolny dla gości, piłka w pole karne a tam dziś bezbłędnie gra golkiper gospodarzy Dawid Leleń.

81
    Bardzo nieudana próba strzału Koczona z 30 metrów posłał on piłkę bardzo wysoko ponad bramką.

80
    Faul Brzuzego ale obyło się bez kartki.

79
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicon, na boisku pojawia się Koziara.

78
    Wyłapał to dośrodkowanie Łysiaka Beszczyński i wracamy na połowę gospodarzy.

77
    Coraz większa przewaga po stronie Siarki. Dośrodkowanie z lewej strony boiska przeleciało ponad poprzeczką bramki Gryfa.