RCD Espanyol – Bilbao 2:1 (koniec) | Villarreal – FC Barcelona 2:2 (koniec) | Valencia – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Real Madryt – Sevilla 4:0 (koniec)
Valencia CF
0:2 (0:0)
Celta de Vigo
Niedziela 20.03.2016, 18:15 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 30

Po zmianie stron zdecydowanie lepiej grali zawodnicy Valencii, którzy tworzyli sobie dużo okazji strzeleckich. Niestety na 10 minut przed końcem do siatki trafił Guidetti. Zaledwie cztery minuty później prowadzenie podwyższył Mallo. W ostatnich minutach kilkukrotnie kontrowali gospodarzy goście i mieli świetne okazje na kolejne bramki, jednak nie zdołali och wykorzystać. Dzięki temu zwycięstwu drużyna Celty Vigo awansowała na czwarte miejsce, jednak piąta Sevilla swoje spotkanie rozgrywa dopiero o 20:30.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (20:07:52)

90+3

90+2
    Niesamowite ile kontr w ostatnich minutach wykonują goście. Orellana ucieka rywalom, z bramki wychodzi Ryan. Lobować próbuje gracz Celty, zdołał ominąć bramkarza rywali, przed nim pusta bramka, ale za mocno poleciała futbolówka i Orellana trafia tylko w słupek.

90+1
    Trzy minuty dolicza arbiter.

90
    Kolejna kontra gości, na pozycji spalonej złapany Planas. Jak pokazują powtórki sędzia podejmuje złą decyzję.

89
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Nolito, na boisku pojawia się Théo Bongonda.

89
    Kolejna kontra gości. Orellana ucieka rywalom, nie dogania go Gomes. Zawodnik Celty podcinką uderza na dłuższy słupek i minimalnie się myli!

88
    Traci piłkę Negredo.

87
    Znakomita akcja Celty Vigo! Z kontrą ruszył Orellana, wypuścił Wassa w szesnastce gospodarzy, z bramki wychodzi Ryan i znakomicie broni strzał rywala.
    84. Hugo Mallo (CVG) - 0:2

84
    Gol dla Celty Vigo!
    Gospodarze na kolanach!!!! Fantastyczne wejście w szesnastkę rywali w wykonaniu HUGO MALLO, który z ostrego kąta zdecydował się na strzał i zmieścił piłkę między bramkarzem a krótkim słupkiem!!!!

83
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi John Guidetti, na boisku pojawia się Carles Planas.

82
    Piłka wybita na aut, ze skurczem napastnik bramki. Szybko z pomocą biegnie mu Ryan.
    80. John Guidetti (CVG) - 0:1

80
    Szybki atak przeprowadzili zawodnicy Celty Vigo!! Nolito dośrodkowuje do Orellana, ten piętką odgrywa do JOHNA GUIDETTIEGO, który uderza z dziesiątego metra mocno na bramkę Ryana!!!

79
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Paco Alcácer, na boisku pojawia się Álvaro Negredo.

79
    Błąd popełnia jeden z defensorów gości. Dopada do niej Feghouli, wydawało się, że będzie uderzać z woleja, jednak futbolówka niefortunnie odbiła się od murawy. Algierczyk bardzo niecelnie uderza z przewrotki.
    77. Tylko słupek po strzale Jonathana Castro (CVG)

77
    Z kontrą ruszają goście, w pole karne wpada Jonny po podaniu od Nolito. Obrońca Celty uderza po długim słupku i trafia tylko w obramowanie bramki!!!

Maciej Jędrzejczyk

Gole: 80. Guidetti, 84. Mallo

Kartki:   74. Alcácer (VAL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 9:7. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 1:2. Foule: 14:14.
    Valencia CF: Ryan – Vezo, Mustafi, Santos, Siqueira (51. Gayá) – Danilo, Fuego – Rodrigo (72. Feghouli), Mina, A. Gomes – Alcácer (C) (79. Negredo).
    Zmiany: Doménech – Negredo, Feghouli, Piatti, Gayá, Abdennour, Zahibo.

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Diaz Rojas – Beauvue (71. Diop), Orellana, Nolito (89. Bongonda) – Guidetti (83. Planas).
    Zmiany: Blanco – Bongonda, Dražić, Planas, Señé, Alende López, Diop.