Jarota – Toruń 1:2 (koniec) | Warta – Kujawianka 1:0 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Start W. 1:0 (koniec)
Jarota Jarocin
1:2 (0:1)
Elana Toruń
Sobota 19.03.2016, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej z tego spotkania zapraszając jednocześnie na resztę wydarzeń sportowych na portalu lajfy.com (15:55:38)

Koniec spotkania, w którym Jarota Jarocin przegrała z Elaną Toruń 1-2, ale pozostaną na fotelu lidera, gdyż Warta Poznań jak na razie remisuje przeciwko Kujawiance 0:0.

90+3

90
    Sędzia techniczny przedłużył spotkanie o 3 minuty.

72
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ MARCINIAK, który wykończył dośrodkowanie w pole karne od Pacyńskiego!

66
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kłos, na boisku pojawia się Więckowski.

65
    Dwie groźne sytuacje mieli zawodnicy gospodarzy! Wpierw groźnie głową uderzał Pacyński, a po kolejnym dośrodkowaniu poprawił Antkowiak, ale dwukrotnie dobrze interweniował Świtalski.

60
    Mecz na moment przerwany ze względu na fakt, że opatrywany jest jeden z graczy i na płycie boiska zmuszeni są pojawić się medycy.

53
    Gol dla Elany!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRYSTIAN TOMASZEWSKI!

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Za nami pierwsza połowa spotkania, w której od 30 minuty na prowadzeniu po przepięknym trafieniu Bartosza Żurka bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcówce po stracie gola obudzili się zawodnicy Jaroty, jednak nie na tyle by wyrównać wynik.

45+2
    Pierwsza połowa skończona.

45
    Pierwsza połowa potrwa dodatkowe dwie minuty.

40
    Uaktywniła się Jarota! Uderzenie Jakuba Kiełba broni Świtalski i zamiast bramki mamy wyłącznie rzut rożny.

30
    BARTOSZ ŻUREK wkręcił futbolówkę bezpośrednio z rzutu rożnego i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Czekamy na odpowiedź Jaroty!

20
    Mecz póki co wyrównany i nie widać, aby któraś ze stron wyraźnie przeważała.

10
    Upłynęło pierwsze dziesięć minut spotkania, w których zabrakło groźnych sytuacji pod obydwoma bramkami. Raczej zarówno jedni jak i drudzy póki co rozgrywają mecz w środkowej strefie boiska co póki co psuje widowisko.