Miedź – Raków 4:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 2:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Pawłowice Śl. 2:1 (koniec) | KSZO – Radomiak 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec)
Stal Mielec
3:2 (1:2)
Stal Rzeszów
Środa 10.02.2016, 12:00 • Kolbuszowa Dolna • Spotkania towarzyskie

Znakomita gra w końcówce spotkania przyczyniła się do zwycięstwa Stali Mielec 3:2. Dziękuję za śledzenie relacji! (13:49:56)

90

86
    Gol dla Stali Mielec!

Nie odpuszczali mielczanie i dopięli swego! Na kilka minut przed końcem Stal wychodzi na prowadzenie! Gola strzela MICHAŁ BIERZAŁO.

81

A jednak udało się mielczanom! Piłkarze Stali doprowadzają do wyrównania. SEBASTIAN ŁĘTOCHA pokonuje golkipera rywali.

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Obie drużyny stwarzają sobie kolejne okazje, jednak w drugiej części wciąż brakuje goli.

70
    Swój szósty korner w tym spotkaniu wywalczyli przed momentem piłkarze z Mielca. Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przyniosło im jednak żandej korzyści. Rywale póki co ani razu nie wywalczyli rzutu rożnego.

60
    Pierwszy kwadrans gry w drugiej części nie przyniósł wiele. Wciąż utrzymuje się rezultat z pierwszej połowy spotkania.

46

Przerwa! Po pierwszej części gry Rzeszowianie prowadzą ze Stalą Mielec 2:1. Niebawem wracamy na druga połowę!

45

30
    Gol dla Stali Rzeszów!

Rzeszowianie wychodzą na prowadzenie! Gol dla Stali, która nie była stroną przeważającą!

23
    Po chwili indywidualnie ukarany zostaje również gracz z Mielca.

22
    Żółtą kartką upomniany jeden z zawodników z Rzeszowa.

15
    Kwadrans gry za nami. Po szybkim początku tempo gry nieco zmalało. Minimalnie lepsze wrażenie sprawiają piłkarze z Mielca.

6

Błyskawiczna odpowiedź formalnych gości! Rzeszowianie wyrównują niecałe 120 sekund po utracie bramki!

4

Piłkarze z Mielca błyskawicznie wychodzą na prowadzenie! SZYMON SOBCZAK już w czwartej minucie zmusza golkipera rywali do kapitulacji.

1

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 12:00. Zestawienia obydwu zespołów podamy kilka minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Rzeszowianom wiedzie się niewiele gorzej. Piłkarze z województwa podkarpackiego znajdują się na drugim miejscu z jednopunktową stratą do liderującego Motora Lublin.

Gole: 4. Sobczak, 81. Łętocha, 86. Bierzało – 6. ., 30. .

Kartki:   22. . (STL)