Rekord – Mikołów 0:3 (koniec) | Tarnów – Wikielec 1:4 (koniec) | Tryńcza – Ruda Śląska 1:6 (koniec)
Chrzanów – Łęczyca 1:1 (2:3 po rz. karnych) | Rekord – Tryńcza 9:3 (koniec) | Tarnów – Chrzanów 2:1 (po dogrywce)
Mikołów – Ruda Śląska 1:2 (koniec) | Wikielec – Łęczyca 2:1 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:2 (koniec)
Rekord – Tarnów 7:0 (koniec) | Mikołów – Łęczyca 1:0 (po dogrywce) | Ruda Śląska – Wikielec 2:3 (koniec)
koniec po dogrywce
Unia Tarnów
2:1 (1:1)
SChLF Chrzanów
Niedziela 31.01.2016, 12:40 • Hala w Cygańskim Lesie, Bielsko-Biała • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • O miejsca 5-8

25
    Koniec meczu. (13:20:52)

24:05
    Minuta dogrywki pozostała do końca. Chrzanów może przegrać drugie spotkanie w fazie pucharowej poza regulaminowym czasem.

23:30
    Także drużyna w czarnych strojach miała przedłużony rzut karny. Egzekutor za mocno odchylił się w momencie uderzenia i futbolówka uciekła mu nad poprzeczkę.

22:58
    Gol dla Unii!

Niepotrzebny faul Chrzanowa w środkowej strefie boiska, a WANTUCH wykorzystał przedłużony rzut karny!

21:55
    Chaos w dogrywce. Sędzia zatrzymuje grę gwizdkiem, a drużyny nie znajdują sposobu na sforsowanie zasieków obronnych przeciwnika.

20:55
    Piłka zatańczyła na linii bramkowej Unii Tarnów. Bramkarz zorientował się w ostatnim momencie i uratował sytuację chwytem.

20:30
    Rozpoczęła się dogrywka. Obie drużyny zablokowały się niczym w bokserskim klinczu i nie rozstrzygnęły spotkania w regulaminowym czasie.

21
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

20
    Druga połowa skończona.

18:30
    Potężna bomba z dystansu. Fajnie szybowała piłka, ale ostatecznie wylądowała nie po właściwej stronie spojenia słupka z poprzeczką.

17:55
    Seria zmian w obu teamach. Wchodzą podstawowe piatki, by poszukać zmiany wyniku w regulaminowym czasie. Trenerzy robią co mogą.

16:08
    Coraz mniej czasu. Ucieka nieubłaganie. Lepsze szansa na zdobycie gola ma w ostatnich minutach drużyna z Tarnowa, ale razi nieskutecznością.

15:25
    Tymczasem faul popełnia Chrzanów i Unia Tarnów miała rzut karny. Anemiczne uderzenie w słupek! Ale zmarnowana szansa przez Jaskółki.

15:15
    Syrena, która oznacza, że Unii Tarnów grozi przedłużony rzut karny w przypadku następnego faulu.

14:45
    Zaplątał się jeden z zawodników Chrzanowa przed polem karnym. Przeciwnicy podwoili krycie i zabrali mu piłkę spod nóg.

13:27
    Optycznie spotkanie jest wyrównane, a piłka przebywa mniej więcej podobnie na obu połowach boiska. Czasu na zdobycie zwycięskiego gola coraz mniej.

12:25
    Potężna bomba z dystansu zawodnika SChLF Chrzanów była bardzo niecelna. Bramkarzowi Unii Tarnów pozostało odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

12:05
    Płaskie podanie w gąszczu nóg futsalistów z Chrzanowa trafia do adresata, który chybił minimalnie płaskim strzałem.

Gole: 6. Jaśkiewicz, 23. Wantuch (10 m rzut karny) – 9. Ślósarz

Unia Tarnów: Kawula, Witek, Klich, Mrózek, Wantuch, Żurek, Sumara, Król, Derlaga, Szczepanik, Wójcik, Klon, Jaśkiewicz, Jasiak.
    SChLF Chrzanów: Burzej, Hudzik, Stachera, Pawlas, Kosowski, Barański, Motyczko, Kania, Zając, Bugdalski, Ślosarz, Praszek.