Rekord – Kalisz 2:1 (koniec) | Wieliczka – Mikołów 2:3 (koniec) | Chrzanów – TAF Toruń 1:1 (koniec)
Łęczyca – AZS UW 2:1 (koniec) | Tarnów – Kalisz 3:1 (koniec) | Wikielec – Mikołów 1:1 (koniec)
Tryńcza – TAF Toruń 1:0 (koniec) | Ruda Śląska – AZS UW 4:2 (koniec) | Rekord – Tarnów 6:3 (koniec)
Wikielec – Wieliczka 5:2 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:3 (koniec)
Kalisz – Wieliczka 4:2 (koniec) | TAF Toruń – AZS UW 4:5 (koniec) | Wieliczka – TAF Toruń 2:8 (koniec)
Kalisz – AZS UW 4:3 (koniec)
SChLF Chrzanów
1:1 (0:0)
TAF Toruń
Sobota 30.01.2016, 10:05 • Hala w Cygańskim Lesie, Bielsko-Biała • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • Grupa C

20:00
    Koniec meczu. (10:35:23)

19:30
    Ostatnia w tym spotkaniu szansa na gola! Poszedł wślizgiem na piłkę zawodnik z Chrzanowa, ale spóźnił się o ułamek sekundy.

19:00
    Gol dla TAF-u Toruń!

Kapitan wziął sprawy w swoje ręce, a właściwie nogi. Celne uderzenie z dystansu do bramki PAWEŁ BARTOSZYŃSKI i ponownie remis!

18:30
    O przerwę poprosił opiekun torunian. Jego drużna jest o włos od przegrania wyrównanego spotkania. Taka porażka może boleć.

17:25
    Gol dla Chrzanowa!

Płaskie uderzenie PIOTRA ŚLOSARZA z lewego skrzydła poprzedzone akcją indywidualną. Po ponad 17 minutach w końcu zmiana wyniku w zaciętym pojedynku.

16:49
    Interesująca wymiana podań zawodników z Chrzanowa. Wszystko skończyło się uderzeniem zza linii pola karnego. Jego autor trochę poślizgnął się, przez co nie było mowy o precyzji.

15:30
    5 minut do końca, więc rośnie nerwowość w obu zespołach. Kto to wygra? O wyniku może zdecydować jedna bramka.

14:25
    Strzał z dystansu jednego z zawodników TAF Toruń bez powodzenia. Wścieka się trener, ale tak naprawdę nie bardzo miał komu podać w tej sytuacji jego zawodnik.

12:25
    Długie podanie, ale za głębokie i od bramki rozpocznie golkiper z Torunia. Akcja jego partnerów została zahamowana w bocznym sektorze boiska.

11:18
    Trochę więcej futsalowej jakości po stronie TAF Toruń. Wyższa kultura rozgrywania piłki w środku pola. Bramkarze jednak denerwują się, ponieważ nie mogą się rozgrzać od początku meczu.

10:01

10:00

09:21
    Jeszcze przerwa na żądanie trenera. Ostatnie warianty na koniec pierwszej połowy spotkania są w przygotowaniu. I podstawowe pytanie: czy padnie jakaś bramka.

08:20
    Niewiele sytuacji podbramkowych. Spośród dotychczas rozegranych spotkań w tym jest najwięcej walki, a najmniej bezpośredniego zagrożenia. Potwierdza to zresztą bezbramkowy wynik.

06:25
    Do końca kontrolował sytuację bramkarz z Torunia i praktycznie odprowadził piłkę poza boisko. Po chwili wznowił grę wyrzutem.

05:05
    Szybko mija czas w tym spotkaniu. Szkoda jedynie, że dotychczas nie padły bramki, które dodałyby smaku rywalizacji.

04:25
    Riposta chrzanowian. Płaskie uderzenie z dystansu i piłka nieznacznie ominęła słupek bramki TAF.

02:40
    Coraz groźniejsze ataki TAF Toruń. Brakuje elementu wykończenia. Poza tym rośli futsaliści z Chrzanowa utrudniają rywalom zadanie jak potrafią.

01:15
    Piłka w środku pola i krąży spokojnie od nogi do nogi zawodników w Torunia. Na razie jednak bez zagrożenia dla bramki SChLF.

Gole: 18. Ślosarz – 19. Bartoszyński

SChLF Chrzanów: Burzej, Hudzik, Stachera, Pawlas, Kosowski, Barański, Motyczko, Kania, Zając, Bugdalski, Ślosarz, Praszek.

TAF Toruń: Bartoszyński, Ciepliński, Falkowski, Glasa, Jagielski, Jaros, Jaskulski, A. Kwiatkowski, M. Kwiatkowski, Słoma.