Red Devils – Głogów 1:1 (koniec) | Zduńska Wola – Ruda Śląska 3:1 (koniec) | AZS UŚ – Szczecin 2:6 (koniec)
GAF Gliwice – FC Toruń 2:0 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
3:1 (0:1)
Gwiazda Ruda Śląska
Piątek 04.12.2015, 18:00 • Zduńska Wola ul. Złota 67 • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 11

Koniec meczu. (19:43:22)

39:59
    Gatta Active – Mistrzem jesieni Futsal Ekstraklasy.

39:13
    MVP meczu został Daniel Krawczyk

38:39
    Kot popychał Słowińskiego, który rzucał już do pustej bramki Gwiazdy!

38:25
    Gol dla Gatty Active!
    Marciniak chyba przypieczętował Mistrzostwo Jesieni dla swojej drużyny! Co prawda w bardzo dobrej sytuacji mógł strzelać już Sobalczyk, ale podał do znajdującego się sam na sam Marciniaka! LOTNY W GWIEŹDZIE!

37:35
    A strzelał – Jacek Hewlik, który niesie całą Gwiazdę do przodu.

37:31
    Słowiński na maksymalnym zasięgu, jedną ręką broni teraz strzał, który powinien zatrzepotać w siatce!

37:14
    Adamski miał teraz okazję aby zaznaczyć swoją doskonałą dyspozycję dziś.

36:42
    Romb w którym gra Gwiazda rozciągnięty jest od pierwszego do ostatniego metra parkietu. Środek od 30. minuty należy do Gatty Active.

36:17
    Faule: Gatta Active 2:2 Gwiazda Ruda Śląska

35:36
    Krawczyk próbował strzelić bramkę sezonu niczym Falcao! Przerzucił leciutko nad stojącym Barteczką – wciąż jednak tak, że nie mógł tej piłki dosięgnąć. Rotacja jednak zniosła piłkę obok słupka.

34:48
    Marciniak okazał się "za krótki" do tej dobrej piłki w okolice drugiego metra od bramki Barteczki!

34:12
    Olaf Białek zakończył już dzisiaj spotkanie.

34:12
    Braki w ostatnich minutach widać szczególnie po kontrach – do obrony wrócił się tylko Białek, którego właśnie złapał skurcz i musi opuścić parkiet.

33:36
    Mocne uderzenie od Milewskiego przyjął teraz na pośladek Hewlik. Siedzenie przez kilka dni niewskazane.

33:34
    Barteczka teraz na przedpolu głową w trybuny.

32:36
    Gwiazda Ruda Śląska już nie pierwszy raz ma piorunujący początek ale z czasem traci animusz. Gdyby przez cały mecz wystarczało zawodnikom kondycji, mogliby nieźle namieszać w czołowej trójce – przez 30 minut grali bowiem jak z nut.

32:13
    KRAWCZYK szukał bramki bardzo długo, ale ostatecznie pokonał Barteczkę po długim słupku!