Rozwój – Wigry 1:3 (koniec) | MKS Kluczbork – Zawisza 0:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS Bełchatów 2:0 (koniec)
Sandecja – Stomil 0:2 (koniec) | Olimpia G. – Bytovia 1:1 (koniec)
Rozwój Katowice
1:3 (1:1)
Wigry Suwałki
Sobota 28.11.2015, 13:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Fortuna 1 Liga • Runda 19

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały na bramkę: 3:10. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 0:0. Faule: 28:12. (14:53:40)

Zasłużenie trzy punkty w dniu dzisiejszym zdobywają zawodnicy z Suwałk. Piłkarze z Suwałk byli dzisiaj zdecydowanie lepsi, co potwierdzili strzelając trzy bramki. Rozwój w zasadzie rozegrał dzisiaj dobrze tylko 10-15 minut w pierwszej połowie. Druga połowa to już jednostronna dominacja Wigier.

90+2

90+2
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Rozmus.

90+1
    Do gry przygotowany jest jeszcze Rozmus.

90+1
    Żebrowski uderza prosto w Solińskiego.

90
    Sędzia przedłuża to spotkanie o 2. minuty.

88
    Balogun został przewrócony przed polem karnym, ale nie widzieć czemu sędzia odgwizduje faul w drugą stronę.

86
    Ładnie w akcję włączył się Winiarczyk, który odebrał piłkę rywalowi na środku boiska. Obrońca gospodarzy pomknął w stronę bramki rywali. Winiarczyk uderzył zza pola karnego, ale na róg piłkę odbił Salik.

84
    Ponownie poza linią boczną opatrywany jest kapitan gości – Jakub Bartkowski.

83
    Gąska uderzył obok bramki zza pola karnego.

82
    Hanzel rozegrał piłkę do Biela, a ten oddał strzał z linii pola karnego. Na róg piłkę odbił Soliński.

80
    Winiarczyk przegrał walkę o piłkę z rywalem. Od bramki zacznie Salik.

79
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Moneta, na boisku pojawia się Żebrowski.

78
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Gonzalez, na boisku pojawia się Król.

76
    Biel wpadł w pole karne Rozwoju. Zawodnik, który przed chwilą wszedł na murawę zszedł w środek pola karnego i oddał strzał. Na posterunku Soliński, który odbija to uderzenie.

75
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Wróbel, ale piłkę z pola karnego wybijają goście.

74
    Jakiegoś urazu nabawił się Bartkowski, który w tym momencie jest opatrywany przy linii bocznej.

73
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ MONETA. Moneta wyszedł sam na sam i posłał piłkę obok Solińskiego.

Damian Apostolski

Gole: 36. Jaroszek – 45+1. Hanzel, 52. Adamek, 73. Moneta

Kartki:   21. Jaroszek (ROZ), 58. Kun (ROZ), 61. Gonzalez (ROZ) – 65. Atanackovič (SUW)

Strzały celne: 3:10. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 0:0. Foule: 28:12.
    Rozwój Katowice: Soliński – Gonzalez (78. Król), Menzel, Kopczyk, Winiarczyk – Kun (68. Balogun), Tkocz, Jaroszek, Wróbel – Kozłowski (63. M. Gałecki), Czerkas.

Zmiany: Raniowski – Domański, Cholerzyński, Król, Balogun, M. Gałecki, Barwiński.

Wigry Suwałki: Salik – Bogusz, Karankiewicz, Atanackovič (68. Biel), Moneta (79. Żebrowski), Kalinkowski, Wichtowski, Bartkowski, Gąska, Adamek (90+2. Rozmus), Hanzel.

Zmiany: Zoch – Ruszkul, Makaradze, Biel, Rozmus, Żebrowski, Hirsz.

Sędziowie: Piotr Idzik – Adam Kupsik, Maciej Cebulski