Torino – Bologna 2:0 (koniec) | AC Milan – Sampdoria 4:1 (koniec)
Torino FC
2:0 (0:0)
Bologna FC 1909
Sobota 28.11.2015, 18:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A • Runda 14

Torino przewodziło przez większość spotkania i gospodarze zasłużenie zgarniają 3 punkty w dzisiejszych zawodach! Bologna także miała swoje okazje, ale błędy okazały się decydujące. Kamil Glik i jego defensywa z czystym kontem, więc plus wędruje na konto Polaka!
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na mecze wieczorne! (20:04:49)

90+4
    90+2. Giuseppe VIVES - 2:0

90+2
    Gol dla Torino!

Wszystko jest już jasne! Torino przesądza losy tego spotkania golem w doliczonym czasie gry! To GIUSEPPE VIVES dopadł do futbolówki w polu karnym po błędzie obrońcy i ponownie bezradny był Mirante!

90+1
    4 minuty więcej nadziei gości na remis!

90
    Gastaldello dochodzi jakimś cudem do uderzenia głową, ale to nie mogło przynieść zamierzonego skutku! Bardzo daleko do bramki Padelliego, który nie musiał nawet interweniować!

89
    Bologna ma jeszcze jeden rzut wolny po faulu Maxiego Lopeza! Czy to już ostatnie okazje do wyrównania?

87
    Maxi Lopez zbyt szybko wybiega za linię obrońców i sędziowie wskazują na spalonego. Torino ma jednak kilka dodatkowych sekund dla siebie.

85
    Zbyt długie dośrodkowanie od Baselliego, które pewnie zgarnia wychodzący na przedpole Mirante. Oj ciężko będzie przyjezdnym strzelić upragnionego gola!

84
    Mirante ładnie broni uderzenie Belottiego! Dobrze spisuje się dzisiaj między słupkami golkiper gości, dzięki któremu Bologna nie przegrywa większą ilością goli!

83
    Torino rozgrywa krótko swoje rzuty wolne i woli utrzymać się dłużej przy piłce. Każda minuta zbliża turyńczyków do trzech punktów!

81
    Coraz gorzej w defensywie radzą sobie goście. Tym razem to Gastaldello fauluje niedaleko własnego pola karnego i to może zakończyć się fatalnie! Ostatnie 10 minut!

79
    Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Godfred Donsah, na boisku pojawia się Anthony Mounier.

77
    Jak zareagują teraz przyjezdni? Muszą zaryzykować, bowiem do stracenia nie mają już nic! A jeden punkt z Torino może być bardzo cenny.
    75. Andrea BELOTTI - 1:0

75

A jednak! Gospodarze obejmują prowadzenie na kwadrans przed końcem! ANDREA BELOTTI znalazł się w idealnym fragmencie pola karnego i pewnym strzałem tuż przy słupku pokonał Mirante!

73
    Gospodarze mają rzut wolny po faulu Donsaha! Może w końcu uda się przełamać ze stałych fragmentów? Będzie jeszcze chwila przerwy, bowiem potrzebna jest pomoc lekarska.

70
    20 minut nadziei jednych i drugich na chociażby jednego gola dającego 3 punkty! Znów dochodzi do przewinienia, tym razem Diawary.