PSG – Troyes 4:1 (koniec) | Angers – Lille 2:0 (koniec) | Nantes – Bastia 0:0 (koniec)
GFC Ajaccio – Lorient 1:1 (koniec) | Reims – Rennes 2:2 (koniec) | Toulouse – Nice 2:0 (koniec)
Stade de Reims
2:2 (0:1)
Stade Rennes
Sobota 28.11.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims) • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 15
    Grosicki zapewnił dziś swojej drużynie punkt!

Rozkręcił nam się ten mecz w drugiej połowie! Ostatecznie skończyło się na podziale punktów i dla gospodarzy to z jednej strony rozczarowujący wynik, ale jednak przerwanie passy siedmiu porażek z rzędu. Nas bardzo cieszy fakt, iż Kamil Grosicki zagrał od pierwszej minuty i nie zmarnował swojej szansy strzelając bramkę i popisując się ładną asystą. Polak z taką formą powinien na stałe wskoczyć do wyjściowej jedenastki! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na przyszłe transmisje! (21:53:13)

90+5

90+4
    To prawdopodobnie ostatnia akcja tego meczu. Zbyt mocne dośrodkowanie, piłka przechodzi nad bramką Agassy i mamy remis!

90+3
    Ależ było blisko trzeciej bramki dla gospodarzy! Dośrodkowanie na dalszy słupek, uderzenie głową z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę! To była piłka meczowa!

90+2
    Rzut wolny dla Reims. W polu karnym Costila nawet spora liczba graczy w czerwonych koszulkach, którzy jednak bardzo szybko wracają teraz pod swoją szesnastkę!

90+1
    Ależ drybling Fortesa! Gracz Reims ograł najpierw jednego, potem drugiego rywala, ale nadal nie miał komu podać, więc spróbował obiec trzeciego obrońcę, ten jednak skutecznie zastawił piłkę!

90+1
    Jeszcze 4 minuty walki przed nami!

90
    Bardzo słabe zagranie Sio i to w takiej chwili! Za chwilę dowiemy się ile czasu doliczy arbiter.

89
    Świetny odbiór Devaux w środku pola. Gospodarze są już bardzo zmęczeni, ale ambitnie starają się naciskać na rywali już w okolicach środka boiska. Rozpoczyna się ostatnia minuta!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Antoine Devaux (Stade de Reims).

87
    Gospodarze już się nie patyczkują, tylko od razu wybijają każdą piłkę w głąb boiska! Mimo to Sio doszedł teraz, dość przypadkowo, do piłki na 16 metrze, odwrócił się i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale minimalnie przestrzelił!

86
    Reims wychodziło z kontrą, ale na połowie rywali mieli tylko dwóch zawodników przeciwko czterem obrońcom i nic z tego nie wyszło.

86
    Oniangue nie dał się przewrócić w polu karnym, ale był mocno naciskany i oddał przez to nieczysty strzał.

85
    Reims miało rzut wolny, ale zaangażowało zbyt małą liczbę graczy, aby powalczyć w powietrzu. Niemniej miejscowi utrzymali się przy piłce.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Gelson Fernandes (Stade Rennais FC).

83
    7 – 4 prowadzą goście w strzałach na bramkę. W najważniejszej statystyce jednak nadal remis!

82
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi David N'Gog, na boisku pojawia się Theoson Jordan Siebatcheu.
    81. Kamil GROSICKI - 2:2

Mariusz Dygant

Gole: 58. Mandi, 68. de Préville – 44. Boga, 81. Grosicki

Kartki:   30. de Préville (REI), 35. Kankava (REI), 65. Signorino (REI), 88. Devaux (REI) – 27. Sylla (REN), 61. Moreira (REN), 66. Sio (REN), 85. Fernandes (REN)   64. Kankava (REI)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 0:2. Foule: 13:17.
    Stade de Reims: Agassa – H. Traoré, Mandi (C), Weber, Signorino – Oniangué, Kankava, Devaux – de Préville (77. Peuget), N'Gog (82. Siebatcheu), Rigonato (63. Fortes).
    Zmiany: Placide – Fofana, Fortes, Tacalfred, Peuget, Mfulu, Siebatcheu.

Stade Rennes: Costil – Moreira, Mexer, Armand (C), M'Bengue – Fernandes, Sylla (46. Quintero) – Grosicki, André, Henrique (71. Dembèlé) – Boga (62. Sio).
    Zmiany: Sorin – Zeffane, Danzé, Mendes, Quintero, Sio, Dembèlé.

Sędziowie: H. Ben El Hadj – P. Jeanne, C. Saint-Cricq Lompre