Bournemouth – Everton 3:3 (koniec) | Crystal Palace – Newcastle 5:1 (koniec) | Man City – Southampton 3:1 (koniec)
Sunderland – Stoke 2:0 (koniec) | Aston Villa – Watford 2:3 (koniec) | Leicester – Man Utd 1:1 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
3:3 (0:2)
Everton F.C.
Sobota 28.11.2015, 16:00 • Dean Court, Bournemouth • Angielska Premier League • Runda 14
    Statystyki meczowe.

Dwa najpóźniej strzelone gole w tym sezonie Premier League padły w dzisiejszym meczu.

Coś niesamowitego zaprezentowały nam obie ekipy po zmianie stron! Od 46 minuty na boisku rządziła drużyna gospodarzy, która ciągle przeważała, a zawodnicy Evertonu ustawieni byli tylko na kontry. W 80 minucie straty zmniejszył fenomenalnym strzałem Smith. Zaledwie 6 minut później do wyrównania doprowadził Stanislas. W Doliczonym czasie gry swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Barkley. Kiedy cały stadion był pewien, że mecz zakończy się wynikiem 2:3 do akcji ponownie ruszyli gracze Bournemouth, którzy w ostatniej akcji doprowadzili do wyrównania!
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (18:02:56)

90+8
    90+8. Junior STANISLAS - 3:3

via GIPHY

90+8
    Gol dla Bournemouth!
    CO TU SIĘ WYPRAWIA!!! Dopiero co Everton świętował zwycięstwo, a teraz znowu jest remis! Po wznowieniu gry ruszyli do przodu gospodarze, rozciągnięcie akcji na lewe skrzydło do Danielsa, ten centruje w pole karne a tam JUNIOR STANISLAS pokonuje Howarda!

90+5
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Arouna Koné, na boisku pojawia się Darron Gibson.
    90+5. Ross BARKLEY - 2:3

via GIPHY

90+5
    Gol dla Evertonu!
    NIEMOŻLIWE!!!! ROSS BARKLEY w 90+5 minucie daje prowadzenie swojej drużynie. Zamieszanie w polu karnym, do piłki dopada młody pomocnik Evertonu i daje swojej drużynie prowadzenie!

90+3
    Gosling znajduje swoim podaniem niepilnowanego Ritchiego, ten centruje w szesnastkę rywali, wyskakuje Howard i przejmuje futbolówkę.

90+2
    Rzut rożny dla gospodarzy. Przy piłce ustawia się Ritchie, na bramkę uderzał jeden z zawodników Bournemouth, do bramki skierować chciał ją jeszcze Daniels, jednak nie trafia w światło bramki.

90+1
    Aż pięć minut dolicza sędzia do drugiej połowy. Tyle czasu mają obie drużyny na ugranie całej puli.

89
    Nie poddają się gospodarze. King ponownie na prawym skrzydle zagrywa do Stanislasa, jednak ten wychodzi z piłką z pola karnego rywali i musi wycofać w głąb boiska.
    86. Junior STANISLAS - 2:2

via GIPHY

86
    Niesamowite co się dzieje w Bourmenouth! Rzut wolny dla gospodarzy. Szybkie zagranie na skrzydło do Kinga, ten zagrywa po ziemi w szesnastkę rywali prosto do JUNIORA STANISLASA, który mocnym strzałem pokonuje Howarda!

86
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Gerard Deulofeu, na boisku pojawia się Aaron Lennon.

85
    Z woleja uderza Daniels, jednak robi to bardzo niecelnie.

83
    Po drugiej stronie boiska upada Lukaku, sędzia ponownie nie sięga po gwizdek w kontrowersyjnej sytuacji.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Dan Gosling (A.F.C. Bournemouth).

Maciej Jędrzejczyk

Gole: 80. Smith, 86. Stanislas, 90+8. Stanislas – 25. Ra. Funes Mori, 37. Lukaku, 90+5. Barkley

Kartki:   83. Gosling (BTH)

A.F.C. Bournemouth: Federici (46. Allsop) – Francis (C), Cook (46. Smith), Distin, Daniels – Ritchie, Gosling, Surman, Stanislas – Arter (75. Murray) – King.
    Zmiany: Allsop – Smith, MacDonald, Kermorgant, Murray, O'Kane, Cargill.

Everton F.C.: Howard – Coleman, Ra. Funes Mori, Stones, Galloway – McCarthy (68. Cleverley), Barry (C) – Deulofeu (86. Lennon), Barkley, Koné (90+5. D. Gibson) – Lukaku.
    Zmiany: Robles – D. Gibson, Mirallas, Lennon, Naismith, Cleverley, L. Osman.