Bayern – Hertha 2:0 (koniec) | Werder – Hamburg 1:3 (koniec) | Hannover – Ingolstadt 4:0 (koniec)
Hoffenheim – Borussia M. 3:3 (koniec) | Mainz – Eintracht 2:1 (koniec)
Hannover 96
4:0 (3:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 28.11.2015, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga • Runda 14

Nie było sensu tego przedłużać. Arbiter zlitował się nad Ingolstadt w pierwszej połowie, to samo zrobił w drugiej. Beniaminek był dziś o klasę gorszy od Hannoveru, który zrobił po prostu to, co do niego należało i zainkasował pewne 3 punkty.

Artur Sobiech zagrał 82 minuty, nie miał klarownych sytuacji do zdobycia gola, ale kilka razy wywalczył rzut rożny i brał udział w groźnych akcjach Hannoveru. Mimo wszystko, trochę mało. (17:18:57)

90

89
    Ingolstadt grają już piłką chyba na zyskanie czasu, żeby tylko rywal nie miał okazji na piąte trafienie...

88
    Beck ma ochotę na więcej. Duńczyk rozpędza się prawym skrzydłem, ale tym razem zostaje przytomnie zablokowany przez Hubnera.

87
    Na HDI-Arena trwa już święto na całego, gospodarze wygrają pierwszy mecz od 1 listopada, gdy pokonali Hamburg na wyjeździe.

86
    Sane zmieniony przez Felipe w ekipie gości.

85
    Nic już nie są w stanie poradzić gracze beniaminka, Michael Frontzeck i jego podopieczni triumfują i nie oddadzą już punktów!
    84. Uffe BECH - 4:0

84
    Gol dla Hannoveru!
    UFFE BECH wybija gwóźdź do trumny z napisem Ingolstadt! Duńczyk w sytuacji sam na sam nie myli się i posyła piłkę w kierunku dalszego rogu bramki!

83
    Daleko przed własną bramkę wychodzi Zieler, nabiegał się dzisiaj golkiper Hannoveru co nie miara.

82
    Charlison Benschop wchodzi w miejsce Artura Sobiecha. Poprawny występ Polaka, ale bez błysku.

82
    Karaman źle przyjmuje piłkę w polu karnym, niewiele zabrakło, żeby Turek stanął oko w oko z Ozcanem!

81
    Gross podaje piłkę w ręce Zielera, nie można tej próby nazwać bowiem strzałem.

80
    Ozan wznawia grę od rzutu wolnego tuż przy linii końcowej, gwizdy kibiców Hannoveru świadczą o tym, że robi to nieco za długo. Broni wyniku?

79
    Gulselam po wejściu wyróżnił się na razie tylko żółtą kartką.
    78. To może być bardzo przyjemny wieczór dla wszystkich kibiców Hannoveru!

77
    Wyraźnie spadło tempo w drugiej połowie, gospodarze wystrzelali się przed przerwą, a Ingolstadt nie ma pomysłu jak choćby napocząć Hannover!

76
    Cohen zmienia Mata Leckiego w zespole beniaminka.

74
    Goście bardzo chaotycznie próbują przedrzeć się lewym skrzydłem, w dodatku Levels fauluje jeszcze Sorga.