Bayern – Hertha 2:0 (koniec) | Werder – Hamburg 1:3 (koniec) | Hannover – Ingolstadt 4:0 (koniec)
Hoffenheim – Borussia M. 3:3 (koniec) | Mainz – Eintracht 2:1 (koniec)
Bayern Monachium
2:0 (2:0)
Hertha Berlin
Sobota 28.11.2015, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 14

Mecz bez większych historii. Hertha nie potrafiła i nie chciała podjąć żadnej walki. Już bardziej byliby chwaleni za ryzyko i ewentualną porażkę większym wynikiem. Szkoda tylko, że Robert Lewandowski nie wykorzystał żadnej ze swoich szans, a miał ich przynajmniej kilka!
    To wszystko na dziś, zapraszamy na kolejne relacje na portalu lajfy.com! (17:23:16)
    Müller oraz Coman wpisują się na listę strzelców. Bayern umacnia się na czole ligowej tabeli.

Sędzia nie dolicza ani sekundy i bardzo dobrze! Wynik w drugiej połowie nie ulega już zmianie i ostatecznie Bayern wygrywa swoje kolejne spotkanie w Bundeslidze – tym razem z Herthą Berlin 2:0!

90

89
    Mamy jakiegoś kibica na placu gry i to jest jedna z większych atrakcji ostatnich minut. Natychmiast ochroniarze odklejają kibica od Müllera, który pokazuje, że wszystko jest w porządku.

88
    Wow, ale mielibyśmy gola Kalou! Iworyjczyk znalazł sobie trochę miejsca w polu karnym, a następnie zwiódł obrońcę! Techniczne, ale potężne uderzenie w okolice spojenia słupka z poprzeczką, zabrakło niewiele!

87
    A skądże. Fatalne dośrodkowanie Alonso, który posłał zbyt niską piłkę i wybija ją pierwszy z obrońców Herthy. Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się w tym meczu, pozostaje czekanie na ostatni gwizdek sędziego.

86
    Stocker fauluje jednego z piłkarzy Pepa Guardioli. Alonso będzie miał okazję do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Czy zobaczymy kolejnego gola?

84
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Arturo Vidal, na boisku pojawia się Holger Badstuber.

83
    Jeszcze Lewandowski oraz Vidal upadają w polu karnym Herthy. Nawet niespecjalnie chce się wstawać Chilijczykowi, który chętnie wskoczyłby już pod prysznic.

82
    Gdyby ktoś chciał liczyć podania monachijczyków w głowie, to już dawno by się pomylił. Teraz to już jest tylko nabijanie statystyk, a akcji brak.
    Właśnie tak wygląda 99% meczu w wykonaniu Neuera.

80
    Ostatnie 10 minut! Prosimy Panów piłkarzy, aby przycisnęli w końcówce tego meczu! Kibice zaczynają mocno się nudzić na trrybunach Allianz Areny.

79
    Mamy w końcu długo oczekiwaną akcję Herthy Berlin! Haraguči idzie z szarżą indywidualną, ale strzał był zbyt lekki aby zagrozić Neuerowi! Niemiecki bramkarz spokojnie zdążyłby zjeść dzisiaj obiad w strefie VIP podczas spotkania.

78
    Coraz więcej błędów popełniają w ataku monachijczycy, którzy chyba zaczynają lekceważyć ostatnie minuty. Rode ładnie zbiegał z prawej strony, ale Müller nie potrafił opanować piłki na granicy pola karnego.

76
    Kolejne przewinienia zmuszają arbitra do częstszego używania swojego gwizdka. Szkoda, że piłkarsko wszyscy zawodzą.

75
    Kwadrans zostaje do zakończenia tego spotkania! Druga połowa jest już znacznie wolniejsza i słabsza, niż pierwsze 45 minut. Miejmy nadzieję, że jeszcze ulegnie to zmianie.