Dolcan – Pogoń Sdl. 6:1 (koniec) | Stomil – GKS Bełchatów 0:2 (koniec) | Zawisza – Arka 2:2 (koniec)
Dolcan Ząbki
6:1 (1:1)
Pogoń Siedlce
Piątek 20.11.2015, 18:00 • Dolcan Arena, Ząbki • Fortuna 1 Liga • Runda 18

W zasadzie nie me czego komentować. Pierwsza połowa wyrównana, a w drugiej grał tylko jeden zespół. Dolcan rozgromił rywala i nie jest to dzieło przypadku. Pogoń musi się wziąć za treningi defensywy. Zapraszamy na kolejne relacje. (19:48:11)

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Chyła (Pogoń Siedlce).

85
    Gol dla Dolcanu!
    Strzelcem gola DAMIAN ŚWIERBLEWSKI. Gospodarze wyprowadzili jeszcze jedną kontrę i kompletnie rozklepali rywali. Strzelec trafił już do pustej bramki.

84
    Pogoń bardzo odkryta, niemal wszyscy zawodnicy zostają na połowie rywali.

82
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Kądzior, na boisku pojawia się Ligienza.

81
    Goście dalej nierozważni w obronie, bardzo źle to wygląda.

79
    DANIEL GOŁĘBIEWSKI strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zapowiadało się na tego gola od kilku minut.

79
    Co się dzieje?! Dolcan sam na sam, bramkarz broni! To może wyglądać dziwnie, ale w 3 minuty mogło paść kilka bramek.

78
    Uderzenie z dystansu gracza Dolcanu trafia w poprzeczkę! Dobitka na pustą bramkę minimalnie niecelna. To się może skończyć pogromem.

77
    Ależ się zagotowało pod bramką Pogoni! Akcja oskrzydlająca zakończona niską centrą nie przyniosła efektu bramkowego. Kilku graczy próbowało wbić piłkę do siatki, żadnemu się jednak nie udało.

76
    Goście mieli rzut rożny, jeden z nich przy wrzutce faulował jednak bramkarza Dolcanu.

74
    Na trybunach okrzyki: "Płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja!".

73
    Duda miał fantastyczną szansę na zmniejszenie strat. W dogodnej sytuacji z bliska trafił prosto w bramkarza.

Artur Stachyra

Gole: 43. Wiktorski, 46. Kądzior, 68. Gołębiewski, 70. Jakubik, 79. Gołębiewski, 85. Świerblewski – 22. Rybicki

Kartki:   12. Jakubik (DOL), 44. Sawala (DOL), 63. Gołębiewski (DOL) – 43. Rybicki (SDL), 62. Wrzesiński (SDL), 86. Chyła (SDL)

Dolcan Ząbki: Kryczka – Jakubik, Sawala, Wiktorski, Petasz – Kądzior(82. Ligienza), Calderon, Sapała, Tarnowski, Bajdur(68. Świerblewski) – Krzywicki(52. Gołębiewski)

Zmiany: Humerski – Feruga, Jagiełło, Świerblewski, Gołębiewski, Wieteska, Ligienza

Pogoń Siedlce: Misztal – Wrzesiński, Zembrowski, Dybiec, Chyła – Ceglarz, Dmowski(57. Dzięcioł), Paczkowski, Rybicki – Bodziony(57. Dzięgielewski) – Duda

Zmiany: Frąckowiak – Wójcik Ł., Rodak, Dzięcioł, Wójcik K., Dzięgielewski, Krawczyk

Sędziowie: Sebastian Jarzębak – Adam Jakubczyk, Zbigniew Szymanek