Pol. Gdańska – Unisław 10:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Hel. Białystok 2:0 (koniec) | Łódź – Jagiellonia 4:6 (koniec)
Futsal Politechnika Gdańska
10:5 (3:1)
Unisław Team PBDI
Sobota 14.11.2015, 17:00 • Hala CSA PG, Aleja Zwycięstwa 12. • I liga futsalu - gr. północna • Runda 8

To tyle z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak! (18:38:01)

Vamos po emocjonującym spotkaniu pokonał rywali z Unisławia aż 10:5! Piętnaście bramek w jednym spotkaniu to jest coś. Aż jedenaście z nich padło w drugiej połowie, więc można było oglądać gola średnio częściej niż co dwie minuty!

39:59
    Gol dla Unisława!
    Jeszcze bramka dla gości w ostatnich sekundach. Niestety statystycy do końca świata i jeden dzień dłużej będą się zastanawiać, kto zaliczył to celne trafienie w ostatniej sekundzie spotkania! :)

39:49
    Szatkowski szukał okazji na kolejną bramkę z dystansu, ale wybronił Bucholc.

39:40
    Komur uderzał po ziemi, ale ofiarnie wybronił Bucholc.

39:01
    RAFAŁ SZATKOWSKI przechwycił piłkę w środku pola i indywidualnie pobiegł lewą stroną na bramkę rywala. Wyszedł sam na sam z Bucholcem i strzałem po ziemi pewnie go pokonał.

38:35
    Szatkowski z dystansu, ale pewnie złapał piłkę Bucholc. Jeszcze szukał okazji na bramkę dalekim wybiciem, jednak po raz kolejny kopnął niecelnie.

36:42
    Przedłużony rzut karny dla Politechniki! Strzał Orzoła wybroniony przez bramkarza!

35:59
    Gol dla Pol. Gdańskiej!
    Przechwycenie piłki przez gospodarzy i dwójkowa akcja Urtnowski – MATEUSZ OSIŃSKI zakończona strzałem do pustej bramki tego drugiego! 10:3!

35:05
    Rafał Szatkowski przechwycił piłkę na własnej połowie i od razu posłał ją na bramkę rywala. 9:3!

34:25
    Bocheński oddał niecelny strzał głową!

34:05
    Politechnika chyba zapomniała, że prowadzi i na boisku lotny bramkarz!

33:54
    Ostro na skrzydle faulowany Wardowski. W przewinieniach 3-4.

32:18
    PIOTR WARDOWSKI strzałem z własnej połowy do pustej bramki podwyższa prowadzenie!

31:33
    Łobodziński uderzał z pola karnego rywali, jednak wybronił Bucholc.

30:50
    Komur z dystansu, ale bardzo niecelnie.

Kamil Kazmierczak

Gole: 4. Osiński, 14. Urtnowski (Nowicki), 15. Wardowski, 22. Osiński (Wardowski), 25. Nowicki (Osiński), 26. Kopecki, 28. Pawlicki, 29. Wardowski, 33. Wardowski, 36. Osiński – 10. Szatkowski, 29. Kaniewski, 36. Szatkowski, 40. Szatkowski, 40. .

Futsal Politechnika Gdańska: Bucholc, Chodorowski – Wardowski, Urtnowski, Nowicki, Pawlicki, Orzoł, Osiński, Bocheński, W. Kopecki, T. Kopecki, Martynowski.
    Unisław Team PBDI: Wojciechowski – Łobodziński, Komur, Kaniewski, Rau, Mielniczek, Szatkowski, Hapka, Palmowski.