Orlen Wisła – Beşiktaş | 32:26 (koniec) |
Corona – SPR Pogoń | 24:24 (koniec) |
MMTS – Śląsk | 31:19 (koniec) | | | Gwardia – Górnik | 31:29 (koniec) |
UKS PCM – KPR J.G. | 28:26 (koniec) | | | Zagłębie – Olimpia-Beskid | 38:28 (koniec) |
MTS K. – AZS AWF | 31:26 (koniec) | | | Sambor – KPR G.K. | 23:19 (koniec) | | | SPR Olkusz – Słupia | 32:20 (koniec) |
MTS Ż. – UMCS Lublin | 23:24 (koniec) |
finał
SPR Olkusz
32:20
(17:11)
MKS Słupia Słupsk
Zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych spotkań pierwszej ligi, na żywo tylko w portalu Lajfy.com
(18:23:10)
|
||
Za uwagę z hali w Olkuszu dziękuje Państwu Piotr Grabarczyk.
|
||
MVP spotkania została wybrana Alicja Zacharska która zdobyła w dniu dzisiejszym jedenaście bramek.
|
||
Po jednostronnej drugiej połowie spotkania SPR Olkusz pokonuje MKS Słupię Słupsk 32:30
|
||
Koniec meczu. (32:20)
|
||
59
|
Bramka dla Słupi. (32:20)
|
|
59
|
Timeout dla drużyny gości. (32:19)
|
|
59
|
Sprytnym lobem popisuje się Frączek. (32:19)
|
|
58
|
Zacharska po raz jedenasty w dniu dzisiejszym. (31:19)
|
|
57
|
Wójcicka z drugiej linii. (30:19)
|
|
57
|
Łazańska z rzutu karnego. (29:19)
|
|
56
|
Chruścińska z koła. (29:18)
|
|
56
|
Łoś schodzi na dwie minuty. (28:18)
|
|
SPR OLKUSZ! - Tylko Pozytywne Emocje
|
||
55
|
Zacharska z obejścia. (28:18)
|
|
54
|
Nowak pewnie tym razem z koła. (27:18)
|
|
53
|
Łazańska z rzutu karnego. (26:18)
|
|
52
|
Bogacka ze skrzydła. (26:17)
|
|
51
|
Wcześniak z biodra. (26:16)
|
|
50
|
Domaraos schodzi na dwie minuty. (25:16)
|
SPR Olkusz:
66.Knapik, 99.Staś, 1.Petlic – 7.Wójcicka, 8.Przytuła, 13.Chruścińska, 21.Wcześniak, 4.Nowak, 6.Kantor, 9.Frączek, 15.Zacharska, 24.Zub, 2.Leńczuk
Trener: Marcin Księżyk
Drugi Trener: Marian Gawęda
Zmiany:
Trener:
MKS Słupia Słupsk: 12.Czerkies, 16.Łoś – 7.Wiśniewska, 8.Borowska, 9.Cieśla, 11.Domaros, 13.Łazańska, 14.Bogacka, 17.Porębska, 31.Lisiecka, 99.Smutek
Trener: Michał Zakrzewski
Zmiany:
Trener:
Trener: Marcin Księżyk
Drugi Trener: Marian Gawęda
Zmiany:
Trener:
MKS Słupia Słupsk: 12.Czerkies, 16.Łoś – 7.Wiśniewska, 8.Borowska, 9.Cieśla, 11.Domaros, 13.Łazańska, 14.Bogacka, 17.Porębska, 31.Lisiecka, 99.Smutek
Trener: Michał Zakrzewski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Monika Bązi, Melania Kessler (Dobrzeń Wielki) Delegat ZPRP: Stanisław Hojda (Kielce)
Widownia: