Real Madryt – Levante 3:0 (koniec) | Eibar – Sevilla 1:1 (koniec) | FC Barcelona – Rayo Vallecano 5:2 (koniec)
Valencia – Malaga 3:0 (koniec) | Real Betis – RCD Espanyol 1:3 (koniec)
Valencia CF
3:0 (2:0)
Malaga CF
Sobota 17.10.2015, 22:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 8

Zdecydowanie lepiej grała Valencia. Co prawda w drugiej połowie to Malaga stwarzała spore zagrożenie, to gospodarze wygrali bardzo pewnie nie tracąc bramki. Przyjezdni próbowali, jednak nie potrafili wykorzystać swoich okazji. Valencia pokazała, że będzie się liczyć w grze o najwyższe cele! (23:52:04)

90+2

90+2
    I jeszcze jeden rzut rożny dla Malagi. Tym razem z prawej strony. Dośrodkowanie na około 10 metr, a strzał przelatuje nad bramką!

90+2
    Centra nie do końca udana. Po chwili na uderzenie z dystansu decyduje się Charles, jednak trafia w jednego z rywali!

90+1
    Jeszcze rzut rożny dla gości po interwencji Mustaifiego.

90+1
    Arbiter tego spotkania dolicza dwie minuty do drugiej części tego spotkania!

90
    89. Dani PAREJO - 3:0

89
    Gol dla Valencii!

Do futbolówki podchodzi DANI PAREJO i pewnym strzałem pokonuje bezradnego Kameniego. Kapitan zespolu z Valencii decyduje się na uderzenie w sam środek bramki!

88
    Albentosa fauluje wpadającego w pole karne Danilo i karny dla gospodarzy!

87
    I znów faul na około 35-40 metrze na jednym z graczy Malagi. Ponownie centra przed bramkę Domenecha, jednak tym razem zbyt lekka.

85
    No i kolejna szansa dla gości! Długa centra do Tighadouiniego, który od razu odgrywa do Chares'a na piąty metr, jednak ten uprzedzony przez jednego z rywali!

83
    Tym razem zdecydowanie lepsze dośrodkowanie Charles'a. Piłka posłana na około piąty metr. Tam jeden z zawodników Malagi uderza, jednak w sam środek bramki!

82
    Jeszcze jedno przewinienie na 35 metrze piłkarzy Valencii i jeszcze jedna szansa przed Malagą na niezłą centrę!

82
    Jeszcze jeden rzut wolny dla przyjezdnych. Jeszcze raz dośrodkowuje Duda. Pilka zagrana przed bramkę Domenecha, jednak lepiej w tej sytuacji zachowali się piłkarze Valencii, którzy oddalili zagrożenie.

80
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi André Gomes, na boisku pojawia się Danilo.

79
    Dośrodkowanie z narożnika boiska. Pilka dochodząca do bramki na bliższy słupek. Zmuszony do interwencji Domenech nie popełnia błędu!

79
    Tym razem akcja prawą stroną gości i wywalczony rzut rożny. Santos nie chciał ryzykować!

78
    Głęboka centra przed bramkę w poszukiwaniu Charles'a jednak zbyt mocne. Do piłki wychodzi Domenech i nie daje szans przyjezdnym.