AZS UŚ – Piast 6:1 (koniec)
AZS UŚ Katowice
6:1 (3:0)
Piast Gliwice
Poniedziałek 12.10.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 4

Dziękujemy już Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (21:13:55)

Mieliśmy dzisiaj okazję oglądać naprawdę świetne widowisko! Wynik zupełnie nie odzwierciedla boiskowych wydarzeń. AZS UŚ Katowice pokonał finalnie aż 6:1 Nbit Gliwice. Trzy bramki dla miejscowych zdobył Tomasz Dura. Dwie bramki dołożył Krzysztof Piskorz, a jedno trafienie było autorstwa Roberta Gładczaka. Honorowego gola dla gości zdobył Michał Włodarek.

39:30
    Bardzo długo kolejne podania wymieniają miejscowi piłkarze. Finalnie nie zdołali jednak dojść do pozycji strzeleckiej.

38:38
    Roman Pigut pojawił się na boisku i tuż po tym fakcie fauluje rywala. Jest to piąte przewinienie AZS UŚ Katowice.

38:16
    Bardzo mocno przymierzył teraz Rafał Krzyśka z własnego pola karnego. Nie miał jednak problemów z interwencją Groszak.

37:47
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Fantastycznie spisujący się dzisiaj KRZYSZTOF PISKORZ trafia do siatki rywali strzałem z własnej połowy boiska!!! To jest już prawdziwy pogrom!!!

37:34
    Trzech na jednego wyszli teraz goście! Źle zachował się jednak Śmiałkowski, a uderzenie broni ostatecznie Krzyśka!

37:13
    Kolejna próba gospodarzy trafienia do bramki rywali z własnej połowy boiska. Pomylił się jednak Piskorz.

36:46
    Dominik Śmiałkowski starał się zaskoczyć Krzyśkę strzałem z ostrego kąta, ale reprezentacyjny bramkarz paruje na korner.

36:18
    Piskorz próbował zagrać po linii do pokazującego mu się Kusia, ale piłka wychodzi na aut.

36:00
    Rafał Krzyśka starał się teraz trafić do siatki rywali, ale trafia jedynie w dach hali. Później Kuś minimalnie chybił z połowy boiska.

35:25
    Właśnie w tym momencie po czasie dla gości gracze Nbitu zaczynają grać z wycofanym bramkarzem.

35:11
    Nbit całym zespołem atakuje bramkę Rafała Krzyśki. Nie wycofują jednak nadal swojego bramkarza.

34:17
    Tomasz Dura doznał lekkiego urazu i musi zejść z boiska. Złapały go skurcze po starciu z Tarasovychem.

34:01
    Dopiero drugie przewinienie w tej połowie przyjezdnego zespołu. Gospodarze nadal mają cztery faule.

33:24
    Gol dla Nbitu!
    Bardzo prosta strata na własnej połowie Roberta Gładczaka i idealnie zachował się Jagiełło!!! Dograł on na czystą pozycję do MICHAŁA WŁODARKA, który bez trudu pokonał Krzyśkę!!!

33:10
    Cały czas skupieni w defensywie są gracze AZS UŚ Katowice. Może uda im się dzisiaj zagrać na zero z tyłu.

32:36
    Niesamowite spotkanie rozgrywa dzisiaj TOMASZ DURA!!! Przyjął on piłkę na połowie boiska, a później po indywidualnym rajdzie pokonał bezradnego Groszaka strzałem zza pola karnego!!!

Dawid Czempisz

Gole: 6. Dura, 9. Dura, 20. Piskorz, 26. Gładczak, 33. Dura, 38. Piskorz – 34. Włodarek

Kartki:   16. Szczurek (KAT) – 14. Dewucki (GLW)   27. Dewucki (GLW)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Krzyśka – Dura, Jasiński, Gładczak, Krzywka, Minkus, Barański, Kuś, Soviak, Tosik, Pigut, Szczurek, Piskorz
    Piast Gliwice: Groszak, Hajduk – Mirga, Starowicz, Wojtas, Czech, Musiał, Dewucki, Jagiełło, Kuźnik, Śmiałkowski, Cygnarowski, Włodarek, Tarasovych.

Sędziowie: Sebastian Stawicki, Seweryn Dębowski (Łódzki ZPN)