Olimpia Z. – Okocimski 3:5 (koniec) | Puszcza – Gryf 4:0 (koniec) | Stal S. W. – Raków 1:1 (koniec)
Stal M. – Radomiak 1:1 (koniec) | Wisła Pu. – Nadwiślan 3:2 (koniec) | GKS T. – Kotwica 1:1 (koniec)
Polonia B. – Legionovia 2:2 (koniec) | Znicz – Błękitni 0:0 (koniec)
Olimpia Zambrów
3:5 (2:2)
Okocimski Brzesko
Sobota 10.10.2015, 15:002. Liga • Runda 12

Spotkanie w Zambrowie właśnie dobiegło końca! Byliśmy świadkami wyśmienitego spotkania, w którym padło aż osiem goli! Ostatecznie lepsi okazali się przyjezdni, którzy w drugiej połowie byli bardziej konsekwentni i przede wszystkim skuteczniejsi. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:03:34)

90+4

90+2
    Przed momentem golkiper Olimpii bardzo pewnie wybronił uderzenie jednego z rywali zza linii szesnastego metra.

90
    Gospodarze już bez wiary wymieniają się podaniami w środku pola.

88
    Niepotrzebne dyskusje pomiędzy piłkarzami i żółtym kartonikiem ukarany zostaje Arkadiusz Lewiński (Okocimski Brzesko).

87
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za przepychanki w szesnastce rywali otrzymuje Michał Twardowski!

86
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Kamil Białkowski, na boisku pojawia się Łukasz Kluczyński.

85
    Od dłuższego czasu przy piłce utrzymują się miejscowi, jednak z ich przewagi niewiele wynika.

83
    W polu karnym Okocimskiego jednego z obrońców faulował Dominik Lemanek, który został ukarany żółtym kartonikiem.

81
    Błyskawiczny kontratak gospodarzy zakończony niecelnym strzałem głową przez jednego z miejscowych.

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut! Czy gospodarze zdołają wbić gola kontaktowego? A może to goście powiększą prowadzenie? Zostańcie z nami, zapowiada się ciekawa końcówka!

78
    Nieprzepisowe przerwanie kontrataku rywali i żółtą kartką ukarany zostaje gracz gospodarzy, Arkadiusz Mroczkowski.

76
    Jeden z zawodników gospodarzy złożył się do strzału, jednak jego uderzenie okazało się zupełnie niecelne.

75
    Jeden z zawodników Olimpii przewracany na prawym skrzydle. Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

73
    Gol dla Brzeska!

Kolejny gol dla gości! W zamieszaniu w polu karnym rywali najlepiej odnalazł się WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce!

72
    Po zablokowanym uderzeniu na bramkę gospodarze przyjezdni wznowią grę od rzutu rożnego.

70
    Żółtą kartką za faul przy linii bocznej ukarany został Michał Twardowski (Olimpia Zambrów).

69
    Znakomitą okazję do zdobycia bramki mieli goście, ale strzał jednego z przyjezdnych z najbliższej odległości wyśmienicie wybronił bramkarz Olimpii!

Gole: 2. Twardowski, 6. Twardowski, 67. Szymański (kar.) – 5. Janik, 25. Wojcieszyński (kar.), 48. Hryszko (sam.), 62. Gruschkov, 73. Wojcieszyński

Kartki:   21. Dziemidowicz (ZMB), 43. Szymański (ZMB), 70. Twardowski (ZMB), 78. Mroczkowski (ZMB), 83. Lemanek (ZMB) – 49. Białkowski (OKS), 55. Janik (OKS), 60. Kasprzyk (OKS), 88. Lewiński (OKS)   87. Twardowski (ZMB)