Głogów – Ruda Śląska 3:1 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
3:1 (1:0)
Gwiazda Ruda Śląska
Poniedziałek 05.10.2015, 19:30 • Hala Widowiskowo - Sportowa im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Koniec meczu. (21:16:30)

Koniec spotkania, ostatecznie KGHM Euromaster Chrobry Głogów zwycięża u siebie z Gwiazdą Ruda Śląska 3:1.

39
    Gol dla Gwiazdy!
    Kontaktowy gol dla gości pada w ostatniej minucie spotkania dzięki kontrze na połowie boiska. Strzelcem gola został Dmytro Drozd.

39
    Czas dla drużyny KGHMu Euromaster Chrobry Głogów.

39
    Atak na bramkę gospodarzy, nieomylny dziś jednak Michał Długosz broni kolejne uderzenia.

39
    Kolejny GOL! Trzecią bramkę dla drużyny z Głogowa zdobywa Dariusz Pieczyński strzałem zza połowy boiska.

38
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki Daniel Lebiedziński.

37
    O czas poprosił trener drużyny gości.

37
    Rzut rożny nie wykorzystany przez drużynę z Głogowa.

37
    Potężne uderzenie Piotra Pietruszko, piłka ponownie jednak mija bramkę rywali.

37
    Faul na Grzegorzu Niedźwiedziu, to już trzeci faul drużyny gości w drugiej połowie spotkania.

35
    Mur w bramce ustawił Michał Długosz, na szczęście gospodarzy uderzenie z rzutu wolnego niecelne.

35
    Uderzenie Łukasza Pieczyńskiego zablokował własną twarzą Aleksander Waszka, bramkarz gości.

35
    Kolejny kapitalny strzał Mateusza Niedźwiedzia niestety obok bramki.

34
    Kapitalnie w bramce, Michał Długosz broni potężny strzał z rzutu wolnego.

33
    Bliski bramki samobójczej był bramkarz gości, Aleksander Waszka po uderzeniu głową piłka mija słupek o zaledwie centymetry.

30
    Uderzenie z kontry w krótki słupek Kacpra Konopnickiego, obroniony przez bramkarza Rudy Śląskiej.

30
    Faul na zawodniku Gwiazdy, żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, Mateusz Niedźwiedź.

29
    Kolejny silny strzał Mateusza Niedźwiedzia zablokowany przez obrońcę gości.

Maciej Pietruszko

Gole: 17. Dariusz Pieczyński, 38. Daniel Lebiedziński, 39. Dariusz Pieczyński – 39. Dmytro Drozd

Kartki:   30. Niedźwiedź (GŁO) – 8. Pękala (RDS)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (1), Adrian Niedźwiecki (4), Piotr Pietruszko (8), Tomasz Urbaniak (11), Filip Tomkowiak (12), Mateusz Niedźwiedź (13), Grzegorz Nowak (14), Sebastian Szala (17), Łukasz Pieczyński (18), Daniel Lebiedziński (19), Dariusz Pieczyński (20), Kamil Kaczmar (21), Jacek Sander (25), Kacper Konopacki (77)
    Gwiazda Ruda Śląska: Aleksander Waszka (2), Wojciech Działach (5), Yevgenii Danyleiko (6), Olaf Białek (10), Piotr Hiszpański (17), Ariel Piasecki (18), Jakub Haase (19), Sławomir Pękala (21), Dmytro Drozd (23), Jacek Hewlik (28), Paweł Martyn (92), Dawid Barteczka (95)