Gryf – Polonia B. 0:4 (koniec) | Nadwiślan – Stal M. 1:3 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 4:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:4 (0:1)
Polonia Bytom
Niedziela 04.10.2015, 14:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • Runda 11
    Goście wraz ze swoimi kibicami cieszą się po zwycięskim meczu.

Co można powiedzieć po takim meczu, wynik mówi sam za siebie. Polonia zagrała dziś bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrała. O ile pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana o tyle w drugiej goście zdominowali rywali. Gdyby udało im się wykorzystać wszystkie szanse z pewnością wynik mógłby wyglądać o wiele bardziej okazale.Jeśli Gryf chce zacząć zdobywać punkty to musi poprawić grę obronną w dzisiejszym meczu wyglądało to bardzo źle. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (15:59:04)

90+4

90+2
    Mańkowski zagrał w pole karne do Michalika. Napastnik Polonii miał czas i miejsce aby przyjąć i uderzyć. zdecydował się jednak na strzał z pierwszej piłki i to był chyba błąd.

90+1
    Gdzie jest obrona Gryfa? kolejna długa piłka na wolne pole i bez problemów Stefański jest sam na sam z Ferrą uderza lewą nogą ale i tym razem piłka o centymetry mija bramkę.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz.

89
    Nie jestem pewien ale chyba tym razem Michalik nie był na spalonym, sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę.

88
    Wymieniają między sobą podania piłkarze Poloni, chyba wszyscy czekają już tylko na końcowy gwizdek.

87
    O centymetry minęła piłka lewy słupek, po strzale Mańkowskiego. Ograł on jednego z obrońców i uderzył po długim rogu. O wielkim szczęściu mogą mówić teraz gospodarze.

86
    Solowy rajd Gieca w pole karne rywali zakończył się przyblokowaniem przez jednego z obrońców. Od bramki Wiśniewski.

85
    Jeszcze pięć minut tego meczu. Strzał z 40 metrów Kuzimskiego skwitowany został śmiechem na trybunach.

84
    Goście chyba trochę odpuścili pod koniec tego meczu, Gryf rozgrywa piłkę w środku ale nie widać żeby coś z tej akcji miało być.

82
    Giec mija dwóch rywali i jest faulowany w środkowej części boiska. Szybka piłka na prawą stronę do Piotra Kołca ale próba wrzutki w pole jest nie udana.

81
    Jak zmotywować się na ostatnie 10 minut przegrywając 0-4? To miał być mecz na przełamanie a tym czasem piłkarze Gryfa pogrążają się na dobre w kryzysie.

80
    Dośrodkowywał z prawej strony Mańkowski a Michalik mimo asysty dwójki obrońców oddał groźny strzał minimalnie chybiając.

78
    Strzał Skwiercza po rzucie rożnym z główki poszybował ponad poprzeczką.

77
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicon, na boisku pojawia się Sosnowski.

76
    Goście cały czas atakują to chyba nie koniec strzelania na dziś. Mańkowski był przed momentem na spalonym.

75
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Skrzypiński, na boisku pojawia się Mańkowski.