FC Toruń – Red Dragons 3:0 (koniec) | Szczecin – Zduńska Wola 1:1 (koniec)
FC Toruń
3:0 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Poniedziałek 28.09.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Toruń. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 2

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (21:14:27)

FC Toruń pokonuje zdecydowanie Red Dragons Pniewy 3:0. Dwa gole zdobył w tym spotkaniu Marcin Mikołajewicz, który ma już w tym sezonie trzy trafienia na koncie. Jedną bramkę dołożył jeszcze Suchocki. Przyjezdni nie mieli w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia, ale warto podkreślić strzał w słupek Hołego oraz dobre sytuacje Skrzypka. Jednym z bohaterów jest zdecydowanie Elsner, który zapisuje na swoim koncie fenomenalne dwie asysty i wyrasta na lidera beniaminka.

39:41
    Zdankiewicz pojawił się w końcówce na boisku, ale nie popisał się w tym momencie i źle opanowywał futbolówkę przy linii bocznej.

39:28
    Timeout dla gospodarzy.

39:22
    Również Neagu spróbował trafić z własnej połowy do pustej bramki, ale i jemu nie udała się ta sztuka.

39:03
    To już ostatnia minuta spotkania. Raczej nie są w stanie pokusić się nawet o jeden punkt goście.

38:43
    Marcin Mikołajewicz był bliski skompletowania hattricka, jednak uderzając z własnej połowy nieznacznie chybił celu!

38:15
    Drugie przewinienie w tej połowie zawodników FC Toruń. Ich rywale mają tych przewinień już pięć na koncie.

38:01
    Druga próba Morozowa strzału z własnej połowy boiska. Tym razem znowu mamy niedokładne uderzenie tego doświadczonego zawodnika.

37:26
    Neagu potwierdza swoją fantastyczną grę nogami i uruchomił na skrzydle Morozowa. Ostatecznie niedokładnie centruje ten drugi.

37:00
    Ostatnie trzy minuty tego spotkania! Hoły uderzał z lewej strony pola karnego, ale z ostrego kąta przymierzył w słupek!

36:37
    Po nieporozumieniu w ekipie graczy przyjezdnego zespołu Morozow spróbował strzelać z własnej połowy, ale nieznacznie się pomylił.

36:02
    Bardzo wysoki pressing miejscowych uniemożliwia zmiany Macieja Foltyna na lotnego zawodnika. Świetna gra zawodników FC Toruń.

35:48
    Nie udaje się Wachońskiemu skierować piłki w światło bramki. Później mamy kontrę gospodarzy, ale nie zakończoną strzałem.

35:00
    Po długiej wymianie podań mamy w końcu uderzenie z ostrego kąta graczy gości. Ostatecznie wznowią Red Dragons od rzutu rożnego.

34:30
    Gracze przyjezdnego zespołu zaczynają grać z dodatkowym zawodnikiem w polu. W tej roli pokaże się teraz Frajtag.

34:05
    Timeout dla gości.

34:05
    Gol dla FC Toruń!
    Dzisiaj fantastyczne zawody rozgrywa Elsner!!! Tym razem ten zawodnik przedryblował rywala w środku pola świetną ruletką i dograł do MARCINA MIKOŁAJEWICZA!!! ten kapitalnie minął Foltyna i skierował piłkę do siatki!!!