AZS Gdańsk – Pol. Gdańska 5:0 (koniec)
AZS UG Gdańsk
5:0 (3:0)
Futsal Politechnika Gdańska
Niedziela 27.09.2015, 17:00 • Hala AWFiS, Gdańsk – Oliwa ul. Kazimierza Górskiego 1 • I liga futsalu - gr. północna • Runda 2

To tyle z hali w Gdańsku, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. (18:40:31)

AZS zasłużenie wygrywa dzisiejsze spotkanie 5:0. Gospodarze w drugiej połowie wręcz dominowali, ale wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, tym bardziej z pierwszej połowy, gdzie mecz był bardzo wyrównany.

39:37
    Gol dla AZS-u UG!
    TOMASZ POŹNIAK dostał piłkę na prawym skrzydle i oddał strzał po ziemi, po którym padła bramka dobijająca rywala.

38:44
    Kolejny przedłużony rzut karny dla AZS-u. Tym razem uderzał Madani, ale jego próbę wybronił Bucholc. Bramkarz gości musi dostać tytuł zawodnika meczu, mimo puszczonych czterech bramek, bowiem żadna nie była z jego winy.

36:57
    Przedłużony rzut karny dla gospodarzy. Wesserling podszedł do piłki i fatalnie skiksował!

36:50
    Szymon Urtnowski pobiegł lewą stroną, oddał strzał, ale niecelny.

35:50
    Strzał Szymona Urtnowskiego z ostrego kąta wybronił bramkarz.

34:17
    Ależ pech Wesserlinga! Trafił on w słupek z przedłużonego rzutu karnego, piłka poleciała w stronę drugiego, odbiła się od niego i wyszła na aut!

34:16
    Faulowany bramkarz AZS-u i mamy przedłużony rzut karny dla gospodarzy!

33:50
    Faul jednego z gości i mamy w przewinieniach 5:5. Każde następne to to rzut karny.

33:15
    Pawlicki uderzał zza pola karnego, ale bramkarz gospodarzy wybronił jego uderzenie.

32:42
    Poźniak próbował technicznie uderzać z prawego skrzydła i trafił w poprzeczkę!

32:15
    Mamy rzut wolny pośredni dla gospodarzy. Atomowy strzał najpierw wybronił bramkarz Vamosu, a serię dobitek zatrzymywali zawodnicy z pola.

32:01
    Pozostawienie pustej bramki zemściło się i gospodarze podwyższają prowadzenie. Podanie Poźniaka na strzał do pustej bramki zamienił MATEUSZ CYMAN.

31:00
    Goście wprowadzili lotnego bramkarza.

30:50
    Czas dla drużyny gości.

30:08
    Strzał Poźniaka z dystansu i dobitkę Ziarko broni Bucholc. W drugiej połowie jest to najbardziej wyróżniający się zawodnik na boisku!

29:16
    Piawicki zagrał do wbiegającego w pole karne Ziarko, a ten będąc sam na sam z bramkarzem nie zdołał go pokonać.