Tychy – Wieliczka 3:3 (koniec)
GKS Futsal Tychy
3:3 (0:2)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 27.09.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 2

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:32:50)

Za nami naprawdę kapitalne spotkanie. Gospodarze ostatecznie remisują 3:3 z MKF Solne Miasto Wieliczka. Bramki zdobywali dzisiaj Biernat, Myszor i Dudzik dla gospodarzy oraz Pater (dwie) i Czech dla gości. Oba teamy stworzyły sobie sporo sytuacji na przechylenie szali na swoją stronę. Świetnie jednak spisywali się obaj bramkarze.

39:09
    Ostatnia minuta tego meczu. Piłkę traci na własnej połowie Dudzik, ale nie wykorzystał tego rozpędzony Pater.

38:38
    Dudzik miał bardzo dobry pomysł teraz na zagranie do Szachnitowskiego, ale interweniuje wybornie Jaszczyński.

38:05
    Gol dla Wieliczki!
    ADRIAN PATER pokonuje Brzenka po raz kolejny uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego!!! Znowu mamy remis!!!

38:00
    Mijają kolejne minuty, a goście bezskutecznie próbują pokonać bramkarza gospodarzy. Mamy jednak kolejny faul miejscowych!

37:00
    Przez ostatnie dwie minuty Marcin Czech występować będzie w roli lotnego bramkarza. Cały GKS skupiony na obronie.

36:10
    Piąte przewinienie miejscowych! Każde kolejne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym dla przyjezdnych!

36:07
    Myszor nieprzepisowo zatrzymywał Myszora i w efekcie mamy żółtą kartkę dla gracza gości.

35:50
    Pater dał się uprzedzić Kołodziejczykowi! Ten później po klepce z Kubicą fatalnie chybił z kilku metrów!

35:09
    Miejscowi starają się uspokoić swoją grę. Nie udaje im się jednak wymienić zbyt dużej liczby podań.

34:59
    Wojciech Przybył nie ma szczęścia, piłka po jego uderzeniu z bliskiej odległości zatrzymuje się między nogami Brzenka!

34:06
    Mijają kolejne minuty, a MKF nie potrafi wypracować sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. Inaczej było w tym momencie, gdy w poprzeczkę trafił jeden z graczy gości!

33:25
    Cały czas znajdujemy się na połowie miejscowego zespołu. Goście starają się jeszcze szukać przewinień.

33:01
    Gościom zaczyna się spieszyć coraz wyraźniej. Za moment mogą oni spróbować gry z wycofanym bramkarzem.

32:05
    Timeout dla gospodarzy.

32:00
    Krzysztof Lipecki starał się chytrym uderzeniem z piątego metra pokonać Brzenka, ale po obronie golkipera gospodarzy piłka przelatuje nad poprzeczką!

Dawid Czempisz

Gole: 21. Biernat, 23. Myszor, 27. Dudzik – 14. Pater (10 m rzut karny), 17. Czech, 39. Pater (10 m rzut karny)

Kartki:   4. Jeleń (SMW), 37. Pater (SMW)

GKS Futsal Tychy: Brzenk, Modrzik – Słonina, Pytel, Biernat, Myszor, Sitko, Dudzik, Kołodziejczyk, Kochanowski, Wybraniec, Wolak, Szachnitowski, Kubica.
    MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński, Kurowski – Bieda, Cebula, Ślęczka, Jeleń, Lipecki, Pater, Lekki, Czech, Przybył, Grochalski, Suchan, Kwater.

Sędziowie: Damian Grabowski, Tomasz Biel