Śląsk – Jagiellonia | 3:1 (koniec) | | | Cracovia – Termalica | 2:3 (koniec) | | | Lech P. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) |
Dolcan – Stomil | 1:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Zawisza – Rozwój | 2:1 (koniec) |
Wigry – Chojniczanka | 0:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Olimpia G. | 3:0 (koniec) |
Siarka T. – Kotwica | 2:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Błękitni | 3:3 (koniec) | | | Puszcza – Znicz | 0:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Gryf | 2:0 (koniec) | | | GKS T. – Raków | 1:2 (koniec) | | | Polonia B. – Stal S. W. | 1:1 (koniec) |
Everton – Chelsea | 3:1 (koniec) | | | Norwich – Bournemouth | 3:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Man City | 0:1 (koniec) |
West Bromwich – Southampton | 0:0 (koniec) | | | Arsenal – Stoke | 2:0 (koniec) | | | Watford – Swansea | 1:0 (koniec) |
Man Utd – Liverpool | 3:1 (koniec) |
Fiorentina – Genoa | 1:0 (koniec) | | | Frosinone – AS Roma | 0:2 (koniec) | | | Juventus – Chievo | 1:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Real Madryt | 0:6 (koniec) | | | Gijón – Valencia | 0:1 (koniec) | | | Atletico – FC Barcelona | 1:2 (koniec) |
Real Betis – Sociedad | 1:0 (koniec) |
Bayern – Augsburg | 2:1 (koniec) | | | Bayer – Darmstadt | 0:1 (koniec) | | | Hannover – Borussia D. | 2:4 (koniec) |
Hertha – Stuttgart | 2:1 (koniec) | | | Ingolstadt – Wolfsburg | 0:0 (koniec) | | | Eintracht – FC Koln | 6:2 (koniec) |
Lyon – Lille | 0:0 (koniec) | | | Troyes – Caen | 1:3 (koniec) | | | Lorient – Angers | 2:1 (koniec) |
Montpellier – Saint-Étienne | 1:2 (koniec) | | | Nice – Guingamp | 0:1 (koniec) | | | Toulouse – Reims | 2:2 (koniec) |
Zlín – Brno | 2:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Jihlava | 2:1 (koniec) | | | Slovacko – Slovan | 1:2 (koniec) |
Teplice – Bohemians | 2:1 (koniec) | | | Slavia – Mlada | 1:1 (koniec) |
Górnik W. – Gorzów Wlkp. | 2:0 (koniec) | | | Polkowice – Ślęza Wrocław | 0:2 (koniec) | | | Karkonosze – Gać | 2:2 (koniec) |
Jarota – Start W. | 1:1 (koniec) | | | Pelikan Niechanowo – Warta | 1:3 (koniec) |
Hetman – Karpaty K. | 0:3 (koniec) | | | Stal Rz. – Izolator | 4:2 (koniec) | | | Lublinianka – Resovia | 0:0 (koniec) |
Concordia – ŁKS Łom. | 0:3 (koniec) |
Unia T. – KSZO | 0:2 (koniec) |
ŁKS – Start O. | 1:0 (koniec) | | | Świt NDM – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Jastrzębie – Odra O. | 1:2 (koniec) | | | Ruch Z. – Piotrówka | 5:1 (koniec) |
finał
MKS Kluczbork
3:2
(2:0)
Pogoń Siedlce
Dawid Zywica
Mateusz
Gole:
10. Nowacki, 14. Kojder, 73. Sobczak – 69. Dmowski, 90. Chyła
Sędziowie: Michał Mularczyk (Skierniewice) – Michał Pierściński, Marcin Kaliszek
Widownia:
Kartki: 33. Kasperkiewicz (KLU), 40. Gierak (KLU) – 35. Dzięgielewski (SDL), 75. Dzięcioł (SDL)
Spudłowany karny!:
MKS Kluczbork:
Rudnicki – Orłowicz, Gierak, Ganowicz (K), Nitkiewicz – Nowacki, Kasperkiewicz (71. Arian) – Tomaszewski (75. Reisch), Kojder (71. Sobczak), Niziołek, Kowalczyk
Zmiany: Pogorzelec – Arian, Uszalewski, Giel, Sobczak, Reisch, Kursa
Trener:
Pogoń Siedlce: Misztal – Dzięcioł, Zembrowski (K), Żytko, Chyła – Dzięgielewski, Dmowski (86. Krawczyk), Dybiec (56. Paczkowski), Rybicki (63. Ceglarz), Bodziony – Duda
Zmiany: Frąckowiak – Wójcik, Krawczyk, Paczkowski, Ogrodnik, Ceglarz, Krawczyk
Trener:
Zmiany: Pogorzelec – Arian, Uszalewski, Giel, Sobczak, Reisch, Kursa
Trener:
Pogoń Siedlce: Misztal – Dzięcioł, Zembrowski (K), Żytko, Chyła – Dzięgielewski, Dmowski (86. Krawczyk), Dybiec (56. Paczkowski), Rybicki (63. Ceglarz), Bodziony – Duda
Zmiany: Frąckowiak – Wójcik, Krawczyk, Paczkowski, Ogrodnik, Ceglarz, Krawczyk
Trener:
Sędziowie: Michał Mularczyk (Skierniewice) – Michał Pierściński, Marcin Kaliszek
Widownia:
Strzelcem bramki DANIEL CHYŁA. Źle zachowała się defensywa gospodarzy, która dopuściła do tego, że piłka przeszła przez całą długość pola karnego, a następnie spadła pod nogi Chyły. Siedlczanin ze stoickim spokojem pokonał bramkarza gospodarzy.
Strzelcem bramki SZYMON SOBCZAK. Strata w środku pola Pogoni. Podanie od Nowickiego do Sobczaka, który w sytuacji sam na sam z Misztalem nie daje szans bramkarzowi gości i zdobywa bramkę w swoimi pierwszym kontakcie z piłką.