Stal S. W. – Siarka T. 1:1 (koniec) | Raków – Radomiak 3:2 (koniec) | Legionovia – Kotwica 1:1 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:1 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 16.08.2015, 17:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • Runda 3

Derby na remis! Podział punktów wydaje się być jak najbardziej zasłużony. Druga połowa zdecydowanie lepsza wykonaniu zarówno jednej i drugiej drużyny! Za emocje i wspólne przeżywanie derbów dziękuje serdecznie Jarosław Jurkiewicz! (18:55:39)

90+4

90+4
    Wrzutka z głębi pola i pewnie chwyta futbolówkę Beszczyński.

90+3
    Niebezpieczna wrzutka z lewej strony boiska w pole karne Stali i od bramki wznowi Wietecha.

90+3
    W okolicach koła środkowego faulowany gracz przyjezdnych.

90+2
    Fatalna centra Kantora i od bramki wznowi Beszczyński.

90+2
    Szybki kontratak Stali przerwany faulem i rzutem wolnym z około trzydziestu metrów!

90+1
    Goście rozklepali obronę Stali i w ostatniej chwili na róg wybił obrońca zielono-czarnych.

90
    Druga połowa potrwa 4 minuty dłużej.

90
    Jabłoński ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji gości.

89
    Płonka otrzymał prostopadłe podanie i był bliski znalezienie się w sytuacji sam na sam z Beszczyńskim, ale w ostatniej chwili interweniował obrońca z Tarnobrzega!

88
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Kachniarz, na boisku pojawia się Siudak.

87
    Rzut wolny dla Stali z prawej strony boiska blisko pola karnego Siarki!

86
    Wrzutka z prawej strony Domańskiego i do główki dochodzi Stromecki, który strzela obok lewego słupka!

85
    Niebezpieczna wrzutka Domańskiego, która nie dochodzi do celu i od bramki wznowi Wietecha.

83
    Od środka wznowili gospodarze i zapowiada się emocjonująca końcówka przy Hutniczej 15.

82
    Gol dla Siarki!
    Centra z rzutu rożnego i wbiegający w pole karne MARCIN STEFANIK umieścił głową piłkę w bramce!

81
    Buczek otrzymuje podanie na około dziesiąty metr, jednak jego strzał zablokowany i róg dla Siarki.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 47. Płonka – 82. Stefanik

Kartki:   45. Wrona (SSW), 57. Płonka (SSW), 60. Kowalski (SSW), 90. Jabłoński (SSW)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Mistrzyk(79.Bartkiewicz), Wrona, Wawrzyński, Jabłoński, Kantor, Kachniarz(88.Siudak), Łanucha, Kowalski, Płonka, Giel (72. Jagiełło)
    Zmiany: Zacharski, Bartkiewicz, Stelmach, Jagiełło, Siudak, Mikołajczak, Bogacz

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik(67.Więcek), Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski(55.Koczon), Domański, Korzępa(34.Stromecki), Mędzelowski(77.Buczek), Martuś
    Zmiany: Pawlus, Chłoń, Waleńcik, Więcek, Stromecki, Koczon, Buczek

Sędziowie: Paweł Malec (Łódzki ZPN)