Stal M. – Siarka T. 3:0 (koniec) | Rozwój – Karpaty 1:2 (koniec) | Lechia – Schalke 04 0:1 (koniec)
Stal Mielec
3:0 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Środa 22.07.2015, 10:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Spotkania towarzyskie

Mecz rozegrano w systemie 3 x 30 min. Dziękujemy za śledzenie relacji. (11:50:49)

Stal po ciekawym sparingu pokonuje Siarkę Tarnobrzeg 3:0. Goście przeważali tylko w pierwszych 30 minutach. Ze znakomitej strony pokazał się mielecki debiutant – Andreja Prokić. W obu zespołach co chwila dochodziło do rotacji w składzie.

90

89
    Ależ ten Prokić jest szybki! W ostatniej chwili zablokowany. Korner.

85
    Siarka próbuje konstruować akcję skrzydłami, wykorzystując Domańskiego czy Chłonia, jednak bezskutecznie.

84
    Prokić świetnie się zastawił i wywalczył rzut wolny. Nerwowo reagują piłkarze Siarki.

83
    Nieudana kontra Marcińca. Bez faulu odebrał mu piłkę zdaje się Nadolski.

82
    Dobra krótka wymiana podań Stalowców, piłkę gubi jednak Ślęzak.

78
    Beszczyński ukarany kartką. Choć wydawało mi się, że otrzymał ją tuż przed bramką Prokić, sędzia asystent jednak podpowiada, że to bramkarz Siarki.

78
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki PROKIĆ.
    Świetny debiut Serba, wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali.

Na boisko wrócili Prejs, Ślęzak i Żubrowski.

74
    Na boisku teraz panuje marazm. Trudno o jakąś dłuższą akcję. W Siarce próbuje poderwać zespół Domański.

70
    Dużo niedokładności po obu stronach. Tymczasem na boisko powrócił Domański w drużynie Siarki.

66
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żubrowski, na boisku pojawia się Getinger.

65
    Rożny dla Siarki. Niebezpiecznie do Libery głową odgrywał Zalepa. Wszystko zakończyło się szczęśliwie dla Stali.

64
    Strzał Serba z 16 metra i mamy 2:0!

Zmiany także w składzie Siarki, jednak w warunkach gry na bocznym boisku ciężko się zorientować odnośnie zmian.

61
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Bożek, na boisku pojawia się Płatek.

Wbrew mylnej informacji sprzed chwili mecz dalej trwa ;) Zaraz zacznie się "trzecia" połowa meczu.