Chełmianka – Siarka T. 0:1 (koniec) | Gwardia K. – Błękitni 1:3 (koniec) | Resovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Olimpia O. – Legionovia 1:3 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Stal S. W. 2:4 (po dogrywce) | Górnik W. – Okocimski 1:1 (3:0 po rz. karnych)
Gorzów Wlkp. – Kotwica 3:2 (koniec) | Znicz – Nadwiślan 0:1 (koniec) | Odra O. – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Stal M. – Rozwój 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (koniec) | KKS – Wisła Pu. 1:4 (koniec)
koniec po dogrywce
Grunwald Ruda Śląska
2:4 (0:2)
Stal Stalowa Wola
Sobota 18.07.2015, 17:00 • Stadion Grunwald, Ruda Śląska. • Fortuna Puchar Polski

To już koniec emocji w Rudzie Śląskiej! Po niesamowicie zaciętym pojedynku Grunwald przegrywa 2:4 ze Stalą Stalowa Wola. Goście potrzebowali dogrywki, aby odprawić niżej klasyfikowany zespół. W efekcie to Stalówka gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski! (19:32:52)

120+1

120
    Sędzia zdecydował się doliczyć jedną minutę.

119
    To już praktycznie koniec emocji w tym spotkaniu. Grunwald walczy jednak do końca o kontaktową bramkę.

118
    Schodzi z boiska Jabłoński. Jego pozycję zajmuje w końcówce Szoja.

117
    Gol dla Stali St. Wola!
    Po wyraźnym błędzie bramkarza gospodarzy na listę strzelców wpisał się TOMASZ PŁONKA!!!

116
    Do samego końca zawodnik z Rudy Śląskiej starał się dośrodkować z narożnika boiska, ale umiejętnie zabrał mu futbolówkę rywal.

115
    Pozostało pięć minut doi końca rywalizacji. Piłka znajduje się w rękach bramkarza przyjezdnego zespołu.

114
    Było bardzo groźnie pod bramką Lamliha, jednak jak się okazało zawodnik przyjezdnego zespołu był na spalonym.

113
    Stal Stalowa Wola wywalczyła jeszcze rzut rożny. Chcą oni powiększyć swoje prowadzenie w końcówce.

112
    Coraz bliżej końca meczu. Mamy uderzenie w kierunku bramki gospodarzy, ale pewnie broni Lamlih.

111
    Wolek również opuszcza pole gry. Pojawia się na nim Kowalski.

110
    Michał Brzozowski kolejny raz ma okazję na dośrodkowanie z rzutu rożnego.

109
    Brzozowski za pretensje do arbitra spotkania otrzymuje żółtą kartkę.

108
    Od autu na wysokości pola karnego rywali wznowią gospodarze. Szybko jednak stracili futbolówkę.

107
    Cymański opuszcza pole gry. Jego miejsce zajmuje Łęcki.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Już za moment zaczynamy drugą połowę dogrywki! Stal Stalowa Wola znowu na prowadzeniu!

Dawid Czempisz

Gole: 67. Brzozowski, 88. Szpoton (kar.) – 2. Jabłoński, 4. Przezak, 99. Łanucha, 117. Płonka

Kartki:   57. Maciongowski (GRU), 95. Wolek (GRU), 109. Brzozowski (GRU) – 26. Kantor (SSW), 50. Wawrzyński (SSW), 66. Zacharski (SSW), 93. Mikołajczak (SSW), 97. Bogacz (SSW)

Grunwald Ruda Śląska: Lamlih – Kiepura(60' Szczygieł), Szpoton (C), Wolek(111' Kowalski), Szczypior – Stanisławski, Maciongowski, Brzozowski, Cymański(107' Łęcki) – Dreszer, Kot.
    Zmiany: Jagodziński, Nowicki, Szczygieł, Kowalski, Łęcki, Talaga.

Stal Stalowa Wola: Zacharski – Kantor, Wrona, Bogacz, Kowalski – Mikołajczak (C), Stelmach(46' Wawrzyński), Giel, Łanucha – Jabłoński(118' Szoja), Przezak(59' Płonka).
    Zmiany: Drzymała, Płonka, Wawrzyński, Szoja, Ujda, Siudak.

Sędziowie: Dominik Pasek, Rafał Abramowicz, Maciej Horbal(Legnica)